Loading Events

« Події

Менеджмент-кафе: «гендерна рівність та якість менеджменту»


На сьогоднішній день вагома роль жінок в сучасному бізнесі є незаперечним фактом


День: 27 Березня

Час: 19:00

Формат: лекція

Локація: Київ, вул. Шулявська, 10/12 в

Ціна: Безкоштовно

Незважаючи на те, що у кожного з нас є або особистий досвід роботи з жінкою-керівником, або ми знаємо таких жінок, згідно зі статистикою таке явище як «жінка-керівник» до сих пір залишається недостатньо поширеним.

Чи пов’язаний цей факт з якістю менеджменту?

Темою чергового Маркетинг-кафе якраз стане питання гендерної рівності та якості менеджменту. В’ячеслав Покотило (професор, віце-президент і викладач МІМ) і Олександр Сударкін (директор програми PMD “Менеджмент і лідерство” і викладач) запрошують вас обговорити цю тему 27 березня в Бізнес-школі МІМ.

Основними питаннями для дискусії стануть:

1. Які управлінські методи вважаються чоловічими і чи можна ці методи вважати ефективними?
2. Як призначення жінок на вищі управлінські позиції в компанії впливає на результати бізнесу?
3. Що впливає на порушення гендерної рівності в бізнесі і як можна зменшити цю нерівність?

* У менеджерському портфелі Надії Омельченко досвід керівництва кількома соціальними проектами, наприклад освітньою програмою “IT-освіта”. Торік вона почала активно займатися вирішенням проблеми гендерного дисбалансу у вітчизняній IT-індустрії. Зараз пані Надія входить до Топ-20 надихаючих жінок в STEM і є ментором ініціативи “Дівчата STEM”. Цей проект системно підтримує розвиток і зміцнення позицій жінок в сфері високих технологій. Також, нещодавно Надія спробувала себе й у підприємницькій діяльності. На початку 2017 р. вона разом зі своїми подругами відкрила тематичний відьма-бар “Лиса гора”, який одразу став популярним місцем в столиці. Про успіх закладу говорить статистика відвідувань (500 гостей на тиждень) і період окупності — замість запланованих 12 місяців інвестиції в проект повернулися за вісім.

Поділитися: