Loading Events

« Події

Фестиваль «ROBOfirst — більше ніж роботи!»


Більше 1000 конкурсантів з усієї України за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина»


День: 14 Квітня

Час: 10:00

Формат: фестивалі

Локація: Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім

Ціна: Безкоштовно

Під час фестивалю проведуть два найбільших світових конкурсу з робототехніки – Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років і Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років.

Завдання для команд в проектах сезону будуть пов’язані з водними ресурсами. Команди провели дослідження на одну з тем: пошук, транспортування і зберігання питної води, виявлення і видалення забруднень, використання води при виробництві продуктів харчування, утилізація стічних вод, контроль промислового або сільськогосподарського стоку в природних водоймах. А потім розробляли можливі шляхи вирішення проблеми за допомогою робототехніки – молоді люди створювали і відчували прототип робота, який допоможе впоратися з поставленим завданням. Чий робот виявиться кращим – покажуть змагання – інновації команд оцінить компетентне журі.

Старші групи продемонструють власноруч сконструйованих автономних роботів і захистять інноваційні стартапи на тему «Вода і людина», а молодші представлять рухливі LEGO-моделі на тему «Пригоди води».

Відвідувачі зможуть подивитися на гру роботів і взяти участь в процесі – пограти в робофутбола, в настільні ігри народів світу, позмагатися з противником за кількість артефактів, влаштувати «бої сумо». Технічна студія «Вінадіхнік» запросить відвідати зони мейкерства, архітектури та робототехніки.

Поділитися: