Loading Events

« Події

Фестиваль гейм- та гік-культури WEGAME 4.0


На фестивалі традиційно пройдуть киберспортивне змагання для професіоналів і любителів: турніри по CS: GO і Dota 2, змагання по FIFA 18


День: 21 Квітня

Час: 11:00

Формат: фестивалі

Локація: Київ, Павільйон №1 НК «Експоцентр України» (ВДНГ)

Ціна: 150-250 грн

Це видовищно, цікаво і просто big fun. Спробуй – життя стає краще, якщо в ньому частіше з’являються косплей, ігри і класні люди.

Реєстрація вже відкрита!

Зона кіберспорту
На фестивалі традиційно пройдуть киберспортівні змагання для професіоналів і любителів: турніри по CS: GO і Dota 2, змагання по FIFA 18. Крім вируючих емоцій і задоволення від боїв з гідними суперниками, кращі гравці отримають грошові призи і цінні подарунки.

Косплей-шоу
Унікальне за своєю атмосферою косплей-шоу в цьому році розділене на 3 категорії: «Фільми, мультфільми, серіали», «Комікси і художня література», «Відеоігри». Визначати найкращі виступи будуть авторитетні і неупереджені судді, добре відомі косплей-спільноті країни.

Відкритий лекторій
Лекторій – це нудьга? Звичні спікери такі занудні і начитані, що дужки окулярів вже не від’єднати від їх голів без хірургічного втручання …

Але WEGAME ламає стереотипи! Протягом двох днів фесту з тобою будуть ділитися досвідом успішні IT-стартапи та популярні косплеєри, організатори кібертурніров, розробники, що створюють софт і розважальний контент. Вони сучасні, круті, вони такі, як ти, і розкажуть саме те, що тобі цікаво.

Церемонія нагородження
Відмінний шанс для студій, які хочуть ознайомити аудиторію зі своїм продуктом і зібрати максимально об’єктивний feedback, – церемонія нагородження фестивалю WEGAME для професійних і незалежних розробників відеоігор.

Серед них будуть як великі компанії, так і інді-проекти. Експертна комісія і відвідувачі фестивалю виберуть переможців у 10 номінаціях.

Виставкова зона
Ніякого похмурого кладовища стендів! Коли на виставці зібрані найбільш інноваційні та креативні рішення, коли можна пограти в демоверсії ігор і випробувати новітні гаджети, про яких ніхто ще навіть не чув, – це зашкал емоцій!

Запорукою успіху фесту традиційно служить міжнародна івент-компанія Smile-Expo – лідер в проведенні самих трендових заходів.

Поділитися: