Loading Events

« Події

Business Women Talk


Це зустрічі з жінками – засновницями успішних бізнес-проектів, керівниками великих компаній, які діляться власними історіями бізнес- та кар’єрного становлення, росту та успіху


День: 06 Березня

Час: 18:30

Формат: зустріч

Локація: Київ, ПеремогаSpace, бул. Тараса Шевченка 62

Ціна: 500 грн

Це відверті та щирі розмови про те:
  • як реалізувати свій потенціал у бізнесі, кар’єрі, громадській діяльності;
  • як поєднувати кар’єру, бізнес та родинне коло;
  • про «жіночий стиль» у бізнесі та управлінні;
  • чи застосовуються менеджерські якості та принципи у проекті «Сім’я»;
  • як залишатися жіночною та гармонійною у конкурентному середовищі;
  • як знайти своє джерело енергії при активній життєвій позиції та у динамічному графіку.

Історіями власного кар’єрного становлення та секретами успіху поділяться:

Тетяна Лукинюк – генеральний директор компанії Red Bull в Україні. Тетяна більше 20 років працює у міжнародних компаніях, з них 11 років в маркетингу. Кар’єру маркетолога починала в рекламних агентствах, потім працювала в маркетингу в компаніях Gallaher Plc, Coca-Cola, Oriflame (відповідала за всі країни СНД і Балтії), «Сан ІнБев Україна», Mars Україна. Крім того, Тетяна є викладачем у Chartered Institute of Marketing (Великобританія) та професором Київської школи економіки, курс «Стратегічний маркетинг».

Абрамова Тетяна – СЕО і засновниця компанії RITO, виробника трикотажного одягу. За 20 років компанія із маленького ательє «виросла» в сучасне підприємство повного циклу – від ескізу до прилавка. RITO за дизайном і якістю конкурує зі світовими трикотажними марками і успішно продається не тільки в Україні, а й Литві, Данії, Чехії, Канаді. Щорічно RITO випускає шість колекций, декілька ліній, бере участь в Ukrainian Fashion Week. Колекції української марки уже кілька років публікуються у світових fashion review як тренди серед трикотажного одягу.

Ірина Варагаш – президент компанії «Еконія», засновниця ТМ «Малятко» та ТМ «Аквуля», мама двох синів. «Малятко» стала не тільки першою дитячою водою на полицях українських магазинів, а й започаткувала культуру споживання дитячої бутильованої води в Україні. Для компанії випуск такої продукції став нелегким завданням – більше двох років вони розробляли стандарти та технічні умови для виробництва дитячої води.

Поділитися: