Loading Events

« Події

121: Швидка експертна допомога. Індивідуальні бізнес-консультації у “Часописі”


Кожен бажаючий зможе безкоштовно проконсультуватись у експертів щодо питань розвитку власного майбутнього або вже існуючого бізнесу


День: 21 Вересня

Час: 10:00

Формат: консультація

Локація: Київ, вул. Льва Толстого, 3

Ціна: від 55 грн

121: швидка експертна допомога у “Часописі” — це:

спілкування з експертами у режимі 1 to 1

корисний ранок з правильними людьми

розвиток підприємницької екосистеми в Україні

індивідуальний підхід

досвід найуспішніших

зворотній зв’язок, поради й індивідуальні рекомендації.

Експерти, що беруть участь в ініціативі:

Ірина Еркан — креативний продюсер, арт-директор, графічний дизайнер, володіє студією візуальних комунікації irinaerkan.com. Консультації з брендингу. Деталі та реєстрація.
Павло Бестужев – спеціаліст з маркетингу та комунікацій в інтернет та інших видах медіа, +15 років досвіду в маркетинг, рекламі та управлінні проектів. Деталі та реєстрація.
Катерина Дунаєва — засновник контент-агенції T-REX. Консультації з копірайтингу, розробки посадкових сторінок. Деталі та реєстрація.
Олександр Бородін — директор Finassistant. Консультації з бухгалтерського обліку, оподаткування, фінансів. Деталі та реєстрація.
«AXON Partners» — юридична компанія, що консультує у сфері хай-тек, інтелектуальної власності, венчурного інвестування, електронних та криптовалют, електронної комерції, медіа права. Деталі та реєстрація.
Володимир Нікулін — керівник IT-проектів, Scrum master, аналітик, тренер. Має досвід у IT сфері більше 10 років. Працював розробником та аналітиком у Deutsche Telekom, Siemens, Softline, Wargaming. Деталі та реєстрація.
Костянтин Коптелов — MBA, TEDx speaker, founder at Sverh.net and Eazzy.work, mentor at RadarTech, ex-EY tutor. Деталі та реєстрація.

Поділитися: