Екс-інженери Google розробили «ланчбокс на колесах» для доставки

119
www.theverge.com
До кінця року на трасах Каліфорнії відбудуться тест-драйви нового кумедного безпілотного автомобіля від компанії Nuro

Американська компанія Nuro, заснована двома колишніми інженерами Google, представила перший прототип безпілотного автомобіля для доставки. Розробники запропонували своє рішення для повної автоматизації кур’єрської доставки у сфері обслуговування.

Машина виглядає як «ланчбокс на колесах» і працює на дистанційному управлінні. Безпілотник розрахований на доставку товарів (продуктів, одягу тощо) короткими запрограмованими маршрутами. Автомобіль лише в метр шириною – менше, ніж у мотоцикла з коляскою або вантажного мопеда, – що зменшує ризик ДТП.

Нахабний новатор: історія Тревіса Каланіка і компанії Uber з книги «Дика гонка»

«Ми з нуля створили повний пакет ПЗ для перевезення товару без водія», – зазначив один із співзасновників Nuro Дейв Фергюсон.

Розробники поки що не придумали, як саме клієнти зможуть дістати своє замовлення з «багажника» міні-авто. Справді, хто подзвонить у двері, а потім відкриє вантажний відсік замість водія-кур’єра, який відсутній від початку?

Як варіант, Nuro хоче запустити додаток для відправки повідомлення, що безпілотник вже на місці. Клієнти зможуть вийти, відкрити дверцята, набравши отриманий код, і забрати свої покупки з «ланчбоксу».

Nuro вже отримала дозвіл від департаменту автотранспорту Каліфорнії на тест-драйви безпілотника на громадських дорогах. До кінця 2018 року відбудуться перші випробування.

Нагадаємо, що в 2018-му Nissan проведе в Японії тести безпілотного електрокара.

Шість стартапів індустрії безпілотних авто коштують понад мільярд.

 

Джерело: The Verge

 

Поділитися: