Екс-гендиректор великої криптобіржі більше не вірить у біткойн

162
www.news1130.com
У 2014-му японська біржа Mt. Gox оголосила про пропажу 850 тис. біткойнів

Колишній гендиректор японської криптовалютної біржі Mt. Gox Марк Карпелес заявив, що більше не входить до числа прихильників біткойнов і з песимізмом ставиться до криптовалют загалом.

Mt. Gox
www.shutterstock.com

У 2014-му Mt. Gox обробляв понад 70% транзакцій за участю найпопулярнішої в світі криптовалюти. Але в лютому того ж року криптобіржа оголосила про своє банкрутство і зникнення 850 тис. біткойнів на $473 млн. Однак пізніше Mt. Gox виявила 200 тис. токенів у старому цифровому гаманці.

У серпні 2015-го Карпелес, який керував Mt. Gox з 2011-го, був заарештований японськими правоохоронцями. Французького топ-менеджера підозрюють у привласненні токенів клієнтів криптобіржі на суму $2,6 млн. Карпелес усі звинувачення відкидає.

«Технологія блокчейн, безумовно, стане невід’ємною частиною нашого життя. А у біткойна можуть виникнути проблеми з розвитком і підтримкою», – сказав Карпелес.

Пригоди біткойна: чому криптовалюта дешевшає

Він наголосив, що в нього немає жодного біткойна. А ефір, другу за значимістю криптовалюту, француз вважає «дуже неперевіреною» для будь-якого серйозного використання.

Після завершення процедури банкрутства Mt. Gox Карпелес як акціонер компанії може отримати більше $1 млрд. Топ-менеджер пообіцяв роздати ці кошти кредиторам збанкрутілої криптобіржі – їх число перевищує 24 тис. осіб.

З початку 2018-го біткойн подешевшав на 50%. За даними CoinMarketCap, на 12:00 10 квітня його курс впав до $6736.

Як ми писали раніше, криптобіржа Coinbase пояснила грудневий зліт котирувань готівкового біткойна.

А в США стартував перший інвестиційний рейтинг криптовалют.

 

Джерело: Bloomberg

Поділитися: