Дизельгейт коштуватиме Audi €800 млн

342
www.reuters.com
В офісах Opel наразі лише йдуть обшуки

Audi заплатить €800 млн ($927 млн) штрафу за маніпуляції з рівнем вихлопних газів від своїх автомобілів з шести- і вісьмициліндровими дизельними двигунами в Німеччині. Про це дочірнє підприємство концерну Volkswagen оголосило у вівторок, 16 жовтня.

У зверненні до акціонерів керівництво компанії зізнається: «З огляду на ці нюанси, Audi Group значно підірве основні фінансові показники ефективності, прогнозовані на 2018-й фінансовий рік».

Штраф наклали за результатами розслідування у справі про адміністративне порушення, яке вела прокуратура Мюнхена. Компанія визнала свою відповідальність за «дизельгейт» і виплатить штраф.

Обшуки за підозрою в аналогічних маніпуляціях здійснено в офісах німецького автоконцерну Opel в Рюссельсхаймі й Кайзерслаутерні. Opel також підозрюють у продажу дизельних автомобілів з «поліпшеним» ПЗ.

Нагадаємо, в червні голову ради директорів Audi Руперта Штадлера заарештували у справі про «дизельгейт» – заниження показників вихлопів.

Відтоді компанія оголосила про плани запустити виробництво електродвигунів в Угорщині, а у вересні представила перший електричний позашляховик.

Тим часом у Гамбурзі дизельним авто вже заборонили в’їзд до центру міста, Аахен, Дюссельдорф, Штутгарт і Франкфурт зараз у процесі розгляду заборони через суд, а в Берліні активно ведеться підготовча кампанія.

Поділитися: