Диво-дзеркало: Naked Labs представив гібрид дзеркала і ваг

460
onceuponatime.wikia.com
3D-сканер для тіла стане в нагоді фітнесу, торгівлі одягом і медицині

Стартап з Каліфорнії Naked Labs представив гібрид дзеркала і ваг, який також показує точні дані для фанатів ЗСЖ, включаючи вагу, зріст, ІМТ і вимірювання тіла, повідомляє Business Insider.

Компанія залучила інвестиції в сумі $14 млн. Серед інвесторів – NEA, Lumia і один з ранніх інвесторів Uber і SpaceX Сайан Баністер (Cyan Banister).

Сам собі лікар: 5 прогнозів з книги Еріка Топола «Майбутнє медицини»

Співзасновник Naked Lab Ед Склатер (Ed Sclater) впевнений, що диво-дзеркало стане в нагоді в роздрібній торгівлі, медицині й не тільки.

На його думку, ритуал ранкового зважування у ванній, який став звичним для більшості любителів фітнесу і ЗСЖ, може і засмутити, і навіть нашкодити.

«Традиційні ваги показують тільки масу тіла. Водночас, займаючись спортом, ви не тільки втрачаєте жир, а й набираєте м’язову масу – але ваги при цьому не показують жодного прогресу, по суті, обманюючи вас», – пояснює Ед.

Naked Labs
naked.fit

Тому Склатер разом з Naked Labs розробили дзеркало майбутнього. Воно дає комплексну інформацію про здоров’я тіла, включаючи вагу, ІМТ (індекс маси тіла), а також деякі вимірювання, наприклад, окружність біцепса або довжину ніг.

Їхній продукт – це витончений 3D-сканер для тіла, на противагу вашим стареньким підлоговим вагам у кутку під раковиною.

Ставши на платформу ваг, запустіть сканер – він зробить повний оберт перед високотехнологічним дзеркалом і через пару хвилин надішле результати в додаток Naked на смартфоні. Воно відстежує прогрес в тренуваннях, включаючи відсоток жиру і м’язів, і демонструє його на анімованій моделі тіла.

Сайан Баністер, глава пулу інвесторів, вважає, що «футуристичний продукт» Naked Lab здатний трансформувати фітнес-індустрію і навіть запустити нову моду в соцмережах для прихильників ЗСЖ: «Упевнений, люди будуть охоче ділитися своїми результатами в соцмережах, тож SMM-ефект гарантований».

Ед Склатер, утім, не вважає, що сфера застосування диво-дзеркала обмежена лише фітнесом.

Naked Labs
naked.fit

Технологія сканування тіла й додаток Naked після невеликого доопрацювання стане в нагоді в торгівлі одягом, медицині, виробництві меблів на замовлення точно під параметри клієнта і навіть, наприклад, для автоматичної настройки дзеркал у машині для максимальної безпеки водія.

Сьогодні чудо-дзеркало від Naked за $1394 (включаючи сотню за доставку) залишається дорогим задоволенням, розрахованим на великі спортивні клуби та приватні клініки.

Український медичний стартап залучив $500 тисяч інвестицій.

Фітнес-трекери залишаються одним з найбільш швидкозростаючих сегментів ринку.

Поділитися: