Динамічний офіс: як львівський меблевий стартап використовує доповнену реальність

210
stiystil.com.ua
За допомогою смартфона можна перевірити, чи впишеться в інтер’єр ергономічний стіл

Львівська компанія STIYSTIL у складі семи людей з початку 2016 року популяризує в Україні столи з регулюванням висоти. Матеріали – переважно вітчизняного виробництва. Утім, якісної заміни шведській сталі для основ та австрійській ламінації для поверхонь на батьківщині підприємці поки не знайшли. Тож їхні товари – не з дешевих (4,5тис. – 10,5 тис. грн). Але стартап запустив додаток, який дозволяє «приміряти» стола до робочого місця, щоб зрозуміти, наскільки той виправдовує очікування.

Як 10 марафонів

95% клієнтів STIYSTIL – працівники української IT-індустрії.

«Багато наших покупців, які були першими у своїх офісах, хто придбав один з наших столів, розповідали, що колеги їх сприймали як диваків, а потім і собі починали придивлятися такі ж, бо це – зручна річ», – зазначає співзасновник компаній Андрій Чулик.

Одним з тих, хто друкував стоячи був Ернест Гемінґвей. magicmargin.net

Він сам – колишній програміст, і свого часу проводив перед монітором по 8–12 годин. Чергуючи сидіння зі стоянням під час роботи, можна позбутися болю у багатьох частинах тіла.

Ба більше, відчути себе атлетом: у калорійному еквіваленті три години стоячи щодня – це все одно що 10 марафонів на рік, переконують вчені Честерського університету.
Чулик каже, що на сьогодні компанія самоокупна, має унікальні напрацювання і планує вихід на американський ринок.

Основний виклик – логістика

В цьому дуже важко конкурувати з китайськими фірмами, які вже навчилися не лише дешево, а й якісно виготовляти аналогічні товари, зазначає співзасновник STIYSTIL. Як варіант для залучення коштів львів’яни розглядають Kickstarter.

AR для наочності

«Наші столи недешеві, тому клієнти дуже довго зважуються на покупку», – зазначає Чулик.

Його друзі з компанії TSUKAT розробили для STIYSTIL спеціальний мобільний додаток на базі ARKit technology від Apple, який розрахований на те, щоб полегшити вибір тих, хто вагається. Програма дає змогу кожному, хто її завантажить, обрати потрібну модель стола та колір, регулювати його висоту та змінювати положення у приміщенні, де перебуває потенційний покупець.

Додаток розрахований на власників iPhone SE, 6s та вище, iPad Pro або iPad з операційною системою iOS11. Наразі, за словами Чулика, цю «фішку» може випробувати десь чверть їхніх клієнтів.

Поділитися: