Дубай дозволив електромобілистам не сплачувати паркування та заправку

181
Shutterstock
Влада емірату розраховує, що до 2020 року містом їздитимуть 32 тис. «зелених» авто

Влада Дубая (Об’єднані Арабські Емірати) звільнила зареєстровані в еміраті електромобілі від плати за паркування і скасувала для місцевих покупців машин з електродвигунами всі мита. Крім того, з неділі, 24 вересня, і до 2020 року всі муніципальні електрозаправки в місті будуть абсолютно безкоштовними, щоправда, лише для авто з дубайськими номерами.

Директор Управління електроенергетики і водних ресурсів Дубая (DEWA) Саїд Аль-Тайер нагадав, що з 2015 року в еміраті працюють 100 електрозарядних станцій; до кінця 2018 року заплановано побудувати ще стільки ж. За словами чиновника, влада сподівається, що вже в 2020 році вулицями Дубая курсуватимуть 32 тис. електрокарів. У DEWA також розраховують, що до 2030 року кількість зареєстрованих в еміраті «зелених» авто виросте ще майже на третину, до 42 тис.

Нагадаємо також, що 21 вересня в Саудівській Аравії скасували багаторічну заборону на Skype і WhatsApp

Як зазначає Bloomberg, цей крок влади Дубая цілком уписується в тенденцію, що охопила останнім часом Аравійський півострів. Країни регіону, економіка яких залежить від експорту нафти, нині активно переходять на альтернативні джерела енергії, щоб скоротити споживання палива і зберегти нафту для зовнішньої торгівлі. Так, Дубай, другий за розмірами емірат ОАЕ, вже реалізує проект будівництва геліостанції вартістю 1,2 млрд дирхамів ($ 327 млн), а в сусідній Саудівській Аравії заплановано будівництво вітряних установок.

Раніше ми писали, що в Китаї хочуть заборонити виробництво двигунів внутрішнього згоряння.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: