Американська компанія Dropbox, що володіє популярним хмарним сервісом для зберігання та обміну файлами, вирішила провести IPO.
Компанія, ринкова капіталізація якої оцінюється в $10 млрд, розмістить свої акції на американській біржі.
За рахунок IPO Dropbox розраховує додатково залучити $500 млн інвестицій. Частину залучених коштів компанія планує спрямувати на погашення боргів.
Хмарний бізнес Microsoft продовжує стрімко розвиватися
Засновники Dropbox Дрю Х’юстон і Араш Фердоузі запевнили майбутніх акціонерів, що компанія, як і раніше, здатна демонструвати високі темпи зростання. Хмарним сервісом вже користуються понад 500 млн людей у всьому світі.
У минулому році Dropbox збільшив свою виручку на 30% – до $1,1 млрд (проти $845 млн у 2016-му) і скоротив чисті збитки з $210 млн до $112 млн.
Як ми писали раніше, корпорація Ротшильдів готує розробника антивірусу Avast до IPO.
Xiaomi розраховує вийти на біржу і збільшити капіталізацію до $100 млрд.