Драма триває: Tesla подала до суду на колишнього співробітника, який влаштував диверсію

636
www.ft.com
Сума позову становить $1 млн

Генеральний директор Tesla Ілон Маск має намір притягнути до відповідальності колишнього співробітника Мартіна Тріппа, який, на його думку, влаштував диверсію в компанії цього тижня. Виробник електрокарів подав позов проти винуватця на суму $1 млн, повідомляє TechCrunch.

Прийняття на роботу: як Ілон Маск перевіряє здібності майбутніх співробітників

Мартін Тріпп працював технічним фахівцем на заводі з виробництва акумуляторів Tesla в місті Ріно (Невада, США). Він неправомірно отримав конфіденційні дані компанії і передав їх третім особам, у тому числі медіа, сказано в судових документах.

Сам Тріпп стверджує, що не зламував секретні дані, але був змушений стати інформатором через «деякі справді страшні речі», які, за його словами, відбуваються всередині компанії.

You've Got Mail
www.angrybirdsnest.com

Після судового позову колишній співробітник Tesla відправив Ілону Маску лист електронною поштою зі словами про те, що бізнесмен «заслужив все, що на нього чекає, за всю ту брехню, яку говорив інвесторам і громадськості».

Між сторонами зав’язалося тривале листування на підвищених тонах, після чого Маск назвав співрозмовника «жахливою людиною». У результаті Тріпп вирішив завдати шкоди заводу Tesla Gigafactory в місті Спаркс (Невада, США), про що розповів своєму другові. Останній попередив Tesla про це, подзвонивши на гарячу лінію обслуговування клієнтів, яка, в свою чергу, повідомила поліції.

«Після кількох годин розслідування ми не виявили серйозної загрози», – розповів шериф Джеральд Антінорі.

Наразі триває розслідування за фактом виникнення повторної загрози.

Нагадаємо, що Tesla перенесла виробництво акумуляторів Model 3 з Європи до США і викинула $150 млн на металобрухт для виробництва Model 3.

Поділитися: