Дожартувався: акції Tesla впали після першоквітневого жарту Ілона Маска

201
www.shutterstock.com
Інвестори стурбовані ймовірним зниженням темпів виробництва електричного седана Model 3

Першоквітневий жарт американського підприємця Ілона Маска про банкрутство його автомобільної компанії Tesla таки принесла «плоди». У понеділок, 2 квітня, акції корпорації впали на 5%, або на $13,65 – до $252,48 за штуку.

Причиною стало ймовірне зниження темпів виробництва електричного седана Model 3 до 2 тис. штук на тиждень, повідомив Reuters. Нагадаємо, що до кінця березня Tesla запланувала щотижня випускати щонайменше 2500 екземплярів, що, до слова, набагато вище за темпи виробництва Model 3s – 793 одиниці за останній тиждень 2017-го.

Шлях Ілона Маска: у чому секрет формули Tesla

«Маск особисто контролює виробництво Model 3 – у цієї задачі найвищий пріоритет», – повідомив прес-секретар компанії.

За заявою Tesla, Маск посилив контроль над виробництвом седана Model 3 після того, як компанія зірвала кілька планів з випуску електромобіля.

Поки низка інвесторів мають сумніви щодо планів Tesla, інвестиційна компанія Zevenbergen Capital Investments продовжує підтримувати автомобільного гіганта.

Зниженню вартості акцій Tesla також сприяли ще два фактори. Нещодавно американське рейтингове агентство Moody’s знизило кредитний рейтинг Tesla через недостатню ліквідність автокомпанії.

Вирішальну ж роль відіграв інцидент з безпілотною Tesla Model X у смертельному ДТП в Каліфорнії (США), стверджує старший аналітик американської компанії Nuveen Asset Management Тоні Боаз.

Нагадаємо, що Tesla заперечує проблеми з виробництвом седана Model 3.

Електрофури Tesla почали їздити дорогами США.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: