Довести до пуття: «Автор програми дій» Семюела Бакарака

121
K.Fund Media
Від гарної ідеї до конкретного результату

Будь-яка компанія генерує чимало ідей, часом навіть хороших. Але дуже часто буває, що далі ідей справа не йде. І тоді бізнес починає переживати застій.

Що ж робити в такому випадку? Як втілити ідеї в конкретні результати? Вирішити цю проблему допоможе книга «Автор програми дій: коли хорошої ідеї недостатньо» Семюела Бакарака (в оригіналі – The Agenda Mover: When Your Good Idea Is Not Enough). Ця книга, видана в 2016 році, має виняткову репутацію (5 зірок з 5 можливих) серед читачів Amazon.com.

Гарний керівник повинен перетворювати ідеї на конкретний результат. Shutterstock

72-річний професор Семюел Бакарак багато років викладає менеджмент у Корнельському університеті, одному з провідних вишів США.

Він також є співзасновником консалтингової компанії Bacharach Leadership Group, яка проводить тренінги з формування прагматичних лідерських навичок.

Харизми мало

У своїй книзі Бакарак стверджує, що керівникові будь-якого рівня недостатньо бути харизматичним і подобатися своїм підлеглим. Важливо інше – здатність менеджера скласти чіткий план дій із втілення ідеї в життя.

Гарний керівник повинен вміти перетворювати хороші ідеї на конкретний результат

Крім того, на шляху до досягнення мети керівнику важливо подолати нерішучість і самозаспокоєність. І автор книги дає корисні поради щодо того, як цього досягти.

Залученість підлеглих важливіша за якість ідеї

На думку Бакарака, прагматичний менеджер не повинен перейматися з приводу якості ідеї, яку потрібно реалізувати. Однак йому необхідно зосередитися на тому, як цю ідею сприймуть його підлеглі.

Керівник зобов’язаний зробити поставлену мету зрозумілою для співробітників і постійно контролювати процес її реалізації.

Керівник повинен зробити поставлену мету зрозумілою для співробітників. Shutterstock

І, нарешті, успішний управлінець має бути далекоглядним і вміти ставити себе на місце інших. Бакарак впевнений, що кожному менеджеру або підприємцю, який хоче вберегти свою компанію від застою, слід опанувати навики «автора програми дій».

За матеріалами Inc.

 

Перевірте себе: Тест “Чи хороший ви менеджер?
Поділитися: