Доведено: Apple знижує продуктивність iPhone зі старими батареями

144
wylsa.com
Судячи з усього, IT-гігант нагнітає попит на нові моделі

Минулого тижня користувачі соцмережі Reddit виявили, що у разі заміни батареї на старих моделях iPhone спостерігається різке збільшення їх продуктивності.

За версією користувачів, нова батарея збільшує не лише час, а й швидкість роботи застарілих моделей «яблучних» смартфонів.

Цю версію підтвердило дослідження, яке провів розробник Джон Пул за допомогою свого Geekbench – програмного забезпечення для оцінки продуктивності пристроїв, що працюють на iOS.

Варто відзначити, що смартфони Apple з одного модельного ряду, незалежно від використовуваної версії iOS, мають демонструвати приблизно однакову продуктивність.

Але Джон Пул з’ясував, що процесори iPhone 6, iPhone 6S і iPhone 7, що працюють на 10.2.1 і новіших версіях iOS, показують різну швидкість роботи.

Це є непрямим доказом того, що Apple навмисно використовує оновлення своєї операційної системи для уповільнення роботи процесора смартфонів зі зношеними батареями.

«Я вважаю, що Apple обмежує продуктивність, коли батарея досягає певного рівня зношеності», – заявив Пул.

Яблуко розчарувань: 9 багів iPhone X

Розробник також вважає, що технологічна корпорація впровадила інструмент примусового зниження продуктивності в лютому – у версію iOS 10.2.1.

Це оновлення стало відповіддю на скарги власників старіших моделей iPhone, які зіткнулися з непередбаченими відключеннями смартфонів при 30%-му заряді. А зниження швидкості роботи якраз могло допомогти вирішити цю проблему.

На думку Пула, зниження продуктивності швидше змусить власника старого iPhone купити нову модель смартфона, ніж замінити батарею.

Apple стверджує, що після 500 зарядок батарея iPhone зношується лише на 20%, а загальний термін служби акумулятора розрахований на три роки. Крім того, корпорація пропонує заміну батареї за $79.

Як ми писали раніше, 16 листопада вийшла версія iOS 11.1.2, покликана вирішити проблему низької чутливості екрану смартфона iPhone X під час роботи на морозі.

У власників iPhone з’явилася можливість здійснювати платежі в месенджері iMessage.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: