Дорогу технологіям: Цукерберг допоможе реформувати шкільну освіту в США

141
cdn.vox-cdn.com
Благодійний фонд засновника Facebook фінансує безкоштовну приватну школу в Кремнієвій долині

Минулого тижня глава технологічної корпорації Facebook Марк Цукерберг розповів про те, що за рік зробив благодійний фонд Chan Zuckerberg Initiative, яким вони керують спільно з дружиною Прісцилою Чан.

У 2017 році подружжя продало частину своїх акцій Facebook на $900 млн, а гроші вклало в підтримку шкільних програм. Цукерберг упевнений, що шкільну освіту слід зробити більш технологічною – це дасть змогу вчителям знайти індивідуальний підхід до кожного школяра.

Прикладом такого підходу є освітній проект AltSchool, в який інвестори, в тому числі Цукерберг, з 2013 року вклали $175 млн.

Цей стартап розробляє освітнє програмне забезпечення, а також управляє чотирма невеликими школами в Сан-Франциско і Брукліні (Нью-Йорк).

Нові форми навчання: освітні онлайн-спільноти та сертифікати від професора

ПЗ від AltSchool дає змогу вчителям розміщувати онлайн плани уроків, а також добірки завдань для учнів з різними рівнями підготовки.

«Дослідження свідчать, що школярі досягають великих успіхів у навчанні, якщо вони можуть навчатися в потрібному їм темпі, відштовхуючись від власних інтересів», – заявив Цукерберг.

Він упевнений, що завдяки сучасним технологіям більше дітей зможуть отримати доступ до індивідуального навчання.

«У школах з блискучими вчителями і новими моделями навчання зазвичай можуть навчатися кілька сотень дітей, але більшість школярів не мають до них доступу. Ми сподіваємося, що технології допоможуть у вирішенні цієї масштабної проблеми», – зазначив Цукерберг.

Варто відзначити, що фонд Chan Zuckerberg Initiative фінансує також безкоштовну приватну школу в Кремнієвій долині у східному Пало-Альто (Palo Alto), де більше половини дітей шкільного віку є безпритульними.

Як ми писали раніше, Федеральне мережеве агентство Німеччини заборонило продавати на внутрішньому ринку дитячі смарт-годинники із функцією прослуховування, щоб захистити права шкільних учителів.

Разом із тим уряд Франції вирішив заборонити школярам користуватися мобільними телефонами у навчальних закладах.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: