Дорогу молодим: 5 міжнародних компаній, що пропонують стажування

741
Shutterstock
Як влаштуватися на роботу в Google, Facebook або Disney

Весна – пора нових можливостей. Якщо ви в пошуку таких, то цей матеріал для вас. K.Fund Media зібрав актуальні стажування в кращих компаніях світу.

Google

Американська корпорація Google регулярно бере на роботу стажерів. Як правило, набір на наступний рік починається у вересні, але є й інші варіанти.

Google
Google. Business Insider

Стажування є по всьому світу – в Нью-Йорку, Пекіні, Чикаго, Лондоні, Сан-Франциско та інших великих містах. Зараз в компанії відкрито 25 вакансій для молодих фахівців в найрізноманітніших сферах – адміністрування, бізнес-стратегії, аналіз великих даних, фінанси, маркетинг та комунікації. Конкретні обов’язки призначаються індивідуально на початку програми. Щоби не пропустити нові можливості, можна підписатися на сповіщення електронною поштою.

Подати заявку


Facebook

Найбільша соціальна мережа в світі уважно ставиться до стажерів. Обіцяють, що всі молоді фахівці з першого дня будуть включені до робочого процесу і корпоративної культури Facebook.

Facebook
Facebook. CNET

Зараз в компанії відкрито 96 позицій в галузі «інженерія, технології та дизайн». Стажування можна проходити в таких великих містах, як Нью-Йорк, Париж, Тель-Авів, Дублін. Як і в інших компаніях, тут важливо ідеально знати англійську. Володіння іншими іноземними мовами буде плюсом.

Подати заявку


The Walt Disney Company

Одна з найбільших компаній індустрії розваг у світі пропонує стажування в різних країнах, серед яких Великобританія, США, Китай. Зараз тут відкрито 157 вакансій в таких галузях, як продюсування, продаж, програмування та інші.

The Walt Disney Company
The Walt Disney Company. USA Today

Стажування в Disney можуть бути оплачуваними або безкоштовними. Наявність стипендій або грантів потрібно дивитися в кожній позиції окремо.

Подати заявку


Rolls-Royce Group plc

Британська компанія, що спеціалізується на виробництві устаткування для авіації, щорічно вкладає великі гроші у власну інтернатуру. Зараз у них відкрито дев’ять програм для стажувань – від управління клієнтами і послугами до технологій машинобудування. Усі позиції оплачуються – близько $ 20 тис. за курс.

Rolls-Royce Group plc
Rolls-Royce Group plc. Hargreaves Lansdown

У Rolls-Royce можна пройти звичайні стажування (протягом 6-12 місяців) і літні (10-12 тижнів). Якщо ви добре себе зарекомендуєте, то вам можуть запропонувати роботу.

Подати заявку


Apple

Американська корпорація Apple завжди рада прийняти стажерів, але вакансій тут не так багато, як хотілося би. Наприклад, зараз на сайті доступно тільки 11 позицій в галузі інженерної справи та технологій.

Apple
Apple. Business Insider

Головні кваліфікації, які цінують в Apple – веб-програмування, аналітичні навички вирішення проблем, вміння працювати в швидкому темпі. Розширені навички кандидатів описано в кожній окремій вакансії.

Подати заяву


Читайте також: Високотехнологічні інтерни: програми стажувань від найбільших компаній світу
Поділитися: