Догралися: ВООЗ назвала ігрову залежність психологічним захворюванням

379
duniagames.co.id
Визначити наявність хвороби можна за трьома основними симптомами

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) назвала ігрову залежність людини психологічним захворюванням. Організація внесла термін до оновленої Міжнародної класифікації хвороб (ICD), у якій тепер серед захворювань є й «ігровий розлад», повідомив The Verge.

ВООЗ виділяє три головні ознаки ігрової залежності, які протягом року виявляються у хворого:
1) беззастережне надання переваги грі перед іншими видамами діяльності (зустрічам з друзями і т.д.);
2) хворий не припиняє грати навіть тоді, коли його одержимість негативного позначається на житті (став гірше виконувати свою роботу або рідше зустрічатися з друзями);
3) залучення у гру негативно позначається на відносинах з оточуючими.

Однак визначення ВООЗ не можна назвати остаточним через відсутність медичного висновку. Багато експертів досі сумніваються в існуванні такої хвороби, тому вимагають провести додаткові медичні дослідження, зазначає The Verge.

Робота мрії: як воно – бути професійним геймером

За словами члена ВООЗ Володимира Позняка, ініціатора класифікації ігрової залежності, ВООЗ просто «стежить за трендами і подіями, наявними в суспільстві і професійному середовищі».

Психолог Ентоні Бін вважає нові критерії занадто широкими і розпливчастими, що не розрізняють м’які й важкі форми психологічного захворювання, а значить ігрову залежність «зарано визначати, як діагноз».

Нагадаємо, що Warner Bros і творці Pokemon Go працюють над мобільною грою за «Гаррі Поттером».

У Києві відбувся перший випуск розробників VR-ігор з Sensorama Academy.

Поділитися: