Додаток Kayak допомагає туристам з iPhone вимірювати свій багаж в AR

353
ПЗ визначає розміри багажу і звіряє його з нормою ручної поклажі обраного авіарейсу

Туристичний додаток-агрегатор Kayak увімкнув функцію, яка дає користувачам iPhone перевірити в доповненій реальності (AR), чи відповідає їхній багаж розмірам ручної поклажі, повідомив TechCrunch.

iPhone на 2 SIM-карти та інші новинки від Apple

Користувачеві потрібно спочатку навести камеру смартфона в Kayak на підлогу, щоб відкалібрувати вимірювання, а потім поводити камерою навколо валізи, щоб система зафіксувала розміри багажу.

Додаток вимірює висоту, довжину і ширину валізи. Якщо вони відповідають розмірам ручної поклажі, Kayak видасть Looks good («Все добре»). Функція доступна лише при пошуку рейсів, тому результат стосується вимог конкретної авіакомпанії, уточнює TechCrunch.

AR-рулетка измерит багаж в приложении Kayak для iPhone
techcrunch.com

Новинка від Kayak використовує технологію ARKit від Apple, що з’явилася в новій версії iOS 12.

Утім, вимірювати все що завгодно зможуть усі iPhone після оновлення на iOS 12. Apple додала в ПЗ спеціальний додаток «Рулетка» (Measure), який дає змогу виміряти будь-який об’єкт за допомогою камери смартфона і AR-технологій.

Для цього достатньо навести камеру, наприклад, на кухонну шафку. У центрі екрана з’явиться точка. Тепер користувачеві потрібно натиснути на «+» і обміряти своєю віртуальної рулеткою об’єкт.

Додаток моментально «бачить» об’єкти прямокутної і квадратної форми, тому тепер користувачі iPhone зможуть без проблем, наприклад, виміряти вікна у вітальні або підібрати шухляди для своєї нової кухні.

Apple прогнозує падіння продажів нових iPhone на 20% до кінця року.

Класно, аж страшно: Apple представив нову версію iOS 12 із «розумною» Siri.

Поділитися: