Дочірня компанія Wal-Mart анонсувала заміну керівника

133
static.independent.co.uk
Нинішній CEO британського ритейлера Asda Шон Кларк залишить посаду наприкінці року

Британська компанія Asda, найбільша зарубіжна філія американського ритейлера Wal-Mart, оголосила про відставку генерального директора Шона Кларка.

Свою кар’єру в роздрібній торгівлі 49-річний Кларк розпочав у Asda в 2001 році. Він встиг попрацювати у філіях Wal-Mart в Японії і Канаді, до повернення в Asda в липні 2016 року британець очолював представництво американського ритейл-гіганта в Китаї.
У Wal-Mart заявили, що і надалі співпрацюватимуть із Кларком, але не уточнили деталей його майбутнього призначення.

Геном СЕО: 4 навички успішних лідерів

Офіційно Кларк піде у відставку 31 грудня, а новим гендиректором Asda стане його заступник і діючий операційний директор компанії Роджер Бернлі.
51-річний Бернлі обіймає свою посаду із жовтня 2016 року. Раніше він працював у таких великих британських роздрібних мережах, як Matalan і Sainsbury’s.

Asda стала дочірньою компанією Wal-Mart у 1999 році і на сьогодні є однією з найбільших мереж роздрібних магазинів у Великобританії.

Раніше повідомлялося, що найбільша в США мережа магазинів Wal-Mart запустила для жителів «розумних» будинків ще один варіант доставки покупок – із розкладанням їх у холодильнику.

 

Джерело: Independent
Поділитися: