До фіналу VI Всеукраїнського фестивалю Sikorsky Challenge 2017 потрапило 63 проекти

182
ukranews.com
Переможці отримають можливість реалізувати свої проекти в науковому парку «Київська політехніка» за підтримки грантових і венчурних фондів

Сьогодні, 10 жовтня, в НТУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відкрився VI Всеукраїнський фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2017.

З більш ніж трьохсот проектів, поданих із квітня, коли стартував конкурс, до фіналу дійшли 63 роботи студентів КПІ та інших вузів, співробітників наукових центрів країни, а також близько 90 розробок від школярів і членів Малої академії наук. Про це на відкритті фестивалю розповів ректор КПІ ім. Сікорського Михайло Згуровський.

Тиждень тому в Києві відбувся Demoday 2.0

До 13 жовтня авторитетне міжнародне журі оцінить 63 роботи фіналістів. Автори і авторські колективи, які перемогли в конкурсі, зможуть реалізувати свої проекти в науковому парку «Київська політехніка» за підтримки грантових і венчурних фондів, зазначається в прес-релізі фестивалю. Серед потенційних інвесторів помічені українські та міжнародні банки, інвесткомпанії, кілька блокчейн-платформ.
Шкільні стартапи оцінюються в рамках «Intel-Техно Україна» – українського фіналу всесвітнього конкурсу від корпорації Intel. У переможців є шанс поїхати на фінал Intel ISEF в США навесні 2018 року.

innovationhouse.org.ua

Інноваційні розробки, концепти, бета-версії, готові прототипи та ідеї Sikorsky Challenge 2017 стосуються сфер авіації і космосу, технологічного агрокомплексу, енергетики та енергоефективності, IT-технологій, медицини та біотехнологій, техніки і електроніки, харчових технологій і навіть догляду за собою і відпочинку.

Михайло Згуровський пишається своєю науковою школою: щорічно в стінах київського Політеху народжується до півтори сотні стартапів. Однак географія учасників конкурсу значно ширша: серед фіналістів є жителі Вінниці, Дніпра, Кам’янець-Подільського, Краматорська, Львова, Маріуполя, Миколаєва, Полтави, Рівного, Сум, Харкова, Херсонської області, Чернівців, а також Азербайджану, Ізраїлю та Сінгапуру.

У перший день представники українських регіональних наукових шкіл, стартаперів, інвестори й інноватори обговорили інноваційну екосистему країни, перспективи розвитку стартапів, роль креативних людей, університетів та інвесторів у розвитку міст країни, проблему захисту інтелектуальної власності у процесі розвитку стартапів і навіть проблеми блокчейна.

На КМЕФ-2017 говорили про відновлення роботи інноваційних та технологічних парків.

Поділитися: