До чого дійшов прогрес: 5 найкращих технологічних стартапів на Kickstarter

158
managedsolution.com
Трекер для сну, контролер шуму у вуликах, обсидіановий 3D-принтер, програмне забезпечення для лазерного випалювання та удосконалений смарт-годинник

На головному краудфандинговому майданчику світу Kickstarter розміщено багато технологічних стартапів. Їх кількість перевищує всі стартапи «гуманітарних» рубрик «Кіно», «Театр», «Книги» і т.п. Розумним гаджетам доводиться жорстко конкурувати між собою, аби привабити гроші інвесторів. І схоже, що цим стартапам усе вдалося.

K.Fund Media підібрав ті проекти, у яких це вийшло.

Персоналізований трекер сну Circadia

ksr-ugc.imgix.net

Обладнання для покращення сну від стартапу Circadia буквально підірвало Kickstarter. Гаджет плюс програмне забезпечення не лише відстежує фази сну власника і будить під час виходу зі стадії швидкого та входження у повільний сон, але і створює оптимальні умови для комфортного дозвілля у ліжку.

Гаджет через смартфон складає рекомендації з приводу оптимальної температури, вологості, світлового випромінювання та шумового супроводу сну. При чому шумовий супровід забезпечує сам пристрій. При бажанні можна купити і світлодіодну лампу, котра даватиме оптимальне для сну світло.

Вартість пристрою починається від $79.

Ідея та втілення належить трьом молодим американцям: Стіліаносу Кампакісу, Фаресу Сідікві та Міхалу Масліку. Усі засновники стартапа мають наукові ступені університетів.
Стартап зібрав більше $200 тис та відкрив попереднє замовлення.


Контролер шуму бджолиного вулика Buzz Box

ksr-ugc.imgix.net

Контролер Buzz Box стартапера Аарона Макарука з Денвера, Колорадо за шумом вулику визначає, як почуваються бджоли.  На датчики виводиться інформація про температуру, вологість і навіть прогноз погоди. Крім того, гаджет виконує роль роутера – роздає WiFi.

Buzz Box за шумом вулика визначає, як почуваються бджоли. Також завдяки датчикам бджоляреві повідомляються дані про температуру, вологість, прогноз погоди і т.п. Також Buzz Box виконує функції роутера — роздає WiFi.

Буквально за кілька днів стартап зібрав $15 тис. із необхідних  $20 тис.


Лазерне випалювання від Gerbil

ksr-ugc.imgix.net

Австралієць Поль де Грут удосконалив пристрій для випалювання по дереву. Розроблене ним програмне забезпечення дозволяє передавати інформацію на пристрій напряму із фотошопа або іншого графічного редактора.

Також він розробив контролер верстату, ланцюг, що рухає лазер та лінзу для випалювання.

Проект зібрав $8 тис. (австралійських доларів) з $20 тис. необхідних


Обсидіановий 3D-принтер компактного розміру

ksr-ugc.imgix.net

Американці Дженні Ву та Вінсент Посік — компанія Kodama — придумали 3D-принтеррозміром з мікрохвильову піч. Зроблено пристрій з обсидіану — магматичної гірської породи, що складається з вулканічного скла. Прилад створює гладенькі фігурки, що можуть бути затребувані у туристичній індустрії в якості сувенірів.

Ціна принтера коливається у діапазоні $99-$1199.

Проект уже зібрав необхідних $100 тис., хоча до завершення кампанії залишилося ще два тижні.


Удосконалений смарт-годинник Ticwatch S & E

ksr-ugc.imgix.net

З годинником Ticwatch S&E можна розмовляти. А ще слухати музику, визначати місцеположення та ін. Годинник повністю водонепроникний.

Виробники гаджету Mobvoi повідомляють про повну інтеграцію з iOS та Android на смартфонах та роблять акцент на різноманітних дизайнах годинників. В якості операційної системи для годинника було обрано кастомізований AndroidWear 2.0.

Стартап зібрав $750 тис. замість $100 тис. запланованих. Схоже, що цей проект – потенційний Kickstarter-мільйонер, тим більше, що до завершення кампанії закінчився іще цілий місяць.

Зауважимо, що не всі стартапи однаково корисні. K.Fund Media створив добірку найбільш марних і дивних стартапів світу. Примітно, що всі ці проекти знайшли своїх інвесторів.

Поділитися: