До 2022 року більше 1 млрд жителів Африки матимуть смартфони з інтернетом

132
interactive.aljazeera.com
Упродовж наступних п’яти років кількість африканських користувачів мобільного інтернету збільшиться більше ніж удвічі

Згідно з дослідженням британської консалтингової компанії Ovum число користувачів мобільного інтернету в Африці зросте з нинішніх 419 млн до 1,1 млрд до кінця 2022 року.

За прогнозами ООН, населення континенту до 2022 року збільшиться до 1,4 млрд осіб. Отже, троє з чотирьох африканців підключаться до мобільного інтернету.

Такому стрімкому зростанню сприятимуть доступна вартість смартфонів і розгортання високошвидкісних мереж.

Назад у майбутнє: як новітні технології допомагають бізнесу

«Можливості передачі даних в Африці швидко розширюються. Континент також має хороші перспективи в таких сферах, як цифрові медіа, мобільні фінансові послуги та «інтернет речей», – зазначає представник Ovum Меттью Рід.

Сьогодні мобільні оператори MTN Group, Orange і Bharti Airtel, що працюють на африканському ринку, вкладають великі кошти у високошвидкісні мережі, щоб задовольнити попит користувачів.

Жителі Африки дедалі частіше використовують смартфони для повсякденних занять – від оплати рахунків до перегляду відео в інтернеті.

Нагадаємо, що в липні британський віртуальний оператор зв’язку LycaMobile розпочав роботу в Україні через картки оператора «ТриMоб».

А 12 жовтня німецький телеком-оператор Deutsche Telekom запустив перші в Європі надшвидкісні антени для зв’язку в стандарті 5G.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: