Дізнайтеся про себе: 5 найпопулярніших тестів K.Fund Media

899
Shutterstock
Який ви керівник, наскільки ви задовбалися і який фільм подивитися прямо зараз
Тест

Тест: який фільм підприємцям варто подивитися просто зараз

Кожного разу, коли нам здається, що потрібен новий стимул, нова мотивація і свіжі ідеї в роботі, ми шукаємо джерела натхнення – професійна література, тренінги… Але іноді потрібний просто настрій. І отримати його можна… відпочиваючи за переглядом фільму. Якого? Залежить від вашого запиту і типажу. За допомогою нашого тесту ви зможете визначити, який фільм вам треба подивитися просто зараз.

Пройти тест


Тест

Тест: чи хороший ви менеджер?

Кажуть, що поганим є той солдат, який не мріє стати генералом. Адже командувати армією – престижно і почесно. Так само і в бізнесі: багато хто мріє стати біля керма. Але річ у тім, що керманичем може бути далеко не кожен. Мало хто замислюється про тягар відповідальності, який несуть (або повинні нести) керівники, про необхідність постійно «розгрібати» завали і «вигрібати» за підлеглих, про відсутність у них вільного часу і нормального сну. Хочете зрозуміти, який ви «керманич»?

Пройти тест


Тест

Тест: в якій країні має вчитися ваша дитина?

У книзі «Розумники: як виховати успішну особистість» Аманда Ріплі пише про те, як влаштована школа в світових освітніх «супердержавах», чим живуть місцеві відмінники, і як допомогти дітям вчитися. Ми прочитали книжку і склали тест, який допоможе вам збагнути, чого ви насправді хочете від школи і чи є десь у світі освіта, що відповідає вашим вимогам.

Пройти тест


Тест

Тест: наскільки ви задовбались?

Абсурд буття часом стає нестерпним навіть для найміцніших нервів. Бізнесменів це стосується в першу чергу. То постачальник підвів, то замовник істерику влаштував, то ключові співробітники звільнилися, то найняли незрозуміло кого… Життя бізнесу багато дає, але і багато забирає. Особливо сил. Чи вистачає вам витримки для довгого і впевненого плавання у бурхливому морі підприємництва?

Пройти тест


Тест

Тест: хто це сказав, Маск чи Вінні‑Пух?

Герої дитячих мультфільмів говорять не менше розумних фраз, ніж популярні підприємці. Часто їхні цитати звучать настільки «по-дорослому», що їх легко можна сплутати зі словами найуспішніших людей.

K.Fund Media пропонує переконатися в цьому. Ми створили тест-гру із відомими цитатами. Ваше завдання – вгадати, кому вони належать: бізнесменам чи мультяшним героям.

Пройти тест

Поділитися: