Дев’ять IT-корпорацій не дають Amazon отримати контракт із Пентагоном на $10 млрд

226
www.shutterstock.com
Microsoft, IBM, Dell та інші противники тиснуть на законодавців і залучають правозахисників

Дев’ять IT-корпорацій мають намір спільними зусиллями не дати технологічній корпорації Amazon одноосібно отримати контракт із Міністерством оборони США на поставку хмарних сервісів Amazon Web Services вартістю $10 млрд, повідомив Business Insider.

Головними противниками контракту під назвою JEDI (Joint Enterprise Defense Infrastructure) виступають технологічні корпорації Oracle, SAP America, CSRA («дочка» General Dynamics), Red Hat, VMware, Microsoft, IBM, Dell Technologies і Hewlett Packard.

Amazon визнали найдорожчим брендом на планеті – $150 млрд

IT-гіганти об’єднали свої зусилля, щоб не допустити перемогу Amazon у тендері Пентагону на провайдера послуг хмарних обчислень терміном на 10 років.

Технологічні корпорації чинять тиск на американських законодавців, а також залучають до процесу правозахисників, відзначає Business Insider.

Корпорації вимагають від Пентагону віддати перемогу в тендері кільком провайдерам хмарних обчислень.

Міністерство оборони США назве остаточного переможця тендера у вересні цього року. Пентагон має намір укласти контракт саме з Amazon, у перемозі якого майже впевнений, хоч американський президент Дональд Трамп проти JEDI.

Нагадаємо, що контракт із Пентагоном – не перше партнерство Amazon і уряду. Технологічна корпорація вже запустила хмарний сервіс для американської розвідки.

Поділитися: