Deutsche Telekom першою в Європі встановила вежі для 5G

189
telekom.com
Зв’язок нового покоління передає дані на швидкості понад 2 Гбайт на секунду

У четвер, 12 жовтня, найбільший телеком-оператор Європи Deutsche Telekom запустив перші в цій частині світу надшвидкісні антени для зв’язку у стандарті 5G, які дають змогу передавати дані для віртуальної реальності й безпілотного транспорту.

Німецький провайдер уже готовий до глобального запуску технології в 2020 році, хоча досі є відставання від темпів Південної Кореї і Японії.

Чотири тестові антени для Deutsche Telekom виготовила китайська Huawei Technologies.

Vodafone інвестує €2 млрд в оптоволокно в Німеччині

Крім забезпечення швидкості прийому-передачі 2 Гбайт в секунду і більше на клієнтських пристроях, 5G зменшує серверну затримку до 3 мілісекунд. Новий стандарт прискорює зв’язок у 10-100 разів порівняно з поширеним в Європі 4G. Це усуває одну з найбільших перешкод для поширення технологій віртуальної і доповненої реальності, які потребують мінімального часу відгуку. 5G також потрібен для безпілотних автомобілів і комерційного використання дронів для доставки і транспортування вантажів.

«Це дуже важливий крок на шляху до глобального запуску 5G, запланованого на 2020 рік», – наголосила член ради Telekom Клаудіа Немат на заході в Берліні.

Південна Корея і Японія планують розгорнути мережу 5G уже наступного року, їм на п’яти наступають США. Deutsche Telekom – мажоритарний акціонер одного з американських телеком-операторів T-Mobile.

Немат заявила, що в Німеччині компанія інвестує до €5 млрд ($5,93 млрд) на рік, у тому числі в модернізацію волоконнооптичних кабелів і мережі.

На ринок України зайшов найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв’язку Lyka-Mobile.

Джерело: Reuters
Поділитися: