Deloitte створив чат-бота для пошуку талантів в Україні

472
www.rapidsofttechnologies.com
Аудиторська компанія Deloitte почала рекрутувати молодих фахівців за допомогою чат-бота на ім’я Деталька

Американська компанія Deloitte, один з найбільших у світі аудиторів, запустив в Україні новий інструмент для рекрутингу – чат-бота D.TalCa, якого в самій компанії називають Деталькою.

Цей бот-рекрутер допомагає кандидату швидко підібрати оптимальну вакансію, а компанії – зібрати необхідну інформацію про кандидатів.

Привіт, я – робот: чого боти позбавляють людство

Свої «співбесіди» Деталька проводить у месенджері Telegram, де його можна знайти, ввівши до пошуку D.TalCa або DeloitteTalentBot.

Журналіст K.Fund Media вирішив протестувати винахід Deloitte.

K.Fund Media

Після початку діалогу і взаємного привітання Деталька ставить тестове запитання про історію компанії.


K.Fund Media

Потім бот-рекрутер пропонує підібрати вакансію. Отримавши підтвердження, він ставить запитання за анкетою кандидата: ім’я, прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону, інформація про освіту та досвід роботи, готовність працювати понаднормово.


K.Fund Media

Після збору персональних даних Деталька просить вибрати департамент Deloitte, в якому хоче працювати його співрозмовник. У результаті бот-рекрутер повідомляє здобувачеві про підібрані вакансії і передає зібрані дані в HR-відділ компанії.

На «співбесіду» з Деталькою журналіст K.Fund Media витратив лише шість хвилин. Отже чат-бот Deloitte економить час претендентів на складання резюме.

Деталька також охоче розповідає своїм співрозмовникам про заходи і поточні проекти аудитора, спрямовані на пошук талантів в Україні, в тому числі у вишах.

Як ми писали раніше, бот-реєстратор торгових марок Patentbot, створений українськими юристами, отримав престижну премію.

 

Джерело: Deloitte Ukraine
Поділитися: