Deloitte: Китай випереджає США в будівництві мобільної мережі 5G

240
www.bloomberg.com
Піднебесна вже побудувала в 10 разів більше веж, ніж Америка

Китай може побудувати мережу мобільного широкосмугового зв’язку 5G швидше, ніж США. Такого висновку дійшли експерти американської аудиторської компанії Deloitte у своєму звіті, повідомляє Reuters.

Китай вже побудував у 10 разів більше нових веж мобільного зв’язку 5G, ніж Америка. Лише за три місяці 2017 року китайські телеком-компанії й мобільні оператори додали на карту більше базових станцій для інтернету наступного покоління, ніж США за три останні роки.

США побудують мобільну мережу 5G для захисту від китайських шпигунів

Починаючи з 2015 року, Китай витратив на будівництво мережі 5G на $24 млн більше, ніж США, встановивши 350 тис. веж мобільного зв’язку. Америка побудувала менше 30 тис. веж. Будівництво мережі 5G коштує Піднебесній на 35% дешевше, ніж її американському конкуренту, йдеться в звіті Deloitte.

Директор Deloitte Ден Літтманн акуратно рекомендує: «Щоб США залишалися конкурентоспроможними і зберегли лідерство, потрібно ретельно розрахувати зусилля в прагненні до 5G і вжити екстрених заходів».

Deloitte вважає, що США все ще можуть надолужити відставання, але для цього необхідно переглянути стратегію розгортання мережі, йти назустріч компаніям – операторам ринку і застосовувати найкращі світові практики.

Нагадаємо, що китайський Huawei готовий побудувати мобільні мережі 5G в усьому світі.

Американський мобільний оператор T-Mobile закупить у Nokia обладнання для 5G на $3,5 млрд.

Поділитися: