Dell EMC призначив гендиректора в Україні

289
Dell EMC
Ірина Вовк була директором «Microsoft Україна» з роботи з малим та середнім бізнесом

Компанія – виробник електроніки Dell EMC призначила нового генерального менеджера в Україні, Білорусі, Молдові, Азербайджані, Вірменії і Грузії.

Роботу на новій посаді Ірина Вовк вирішила почати з розробки нового плану дій, повідомляє прес-служба компанії.

«Спочатку слід проаналізувати ситуацію. Вирішити, де потрібен клей, а де – каталізатор, висловлюючись образно. Наступний крок – чіткий план дій», – заявила вона.

У липні Dell після тривалої відсутності повернулася на відкритий ринок акцій

Ірина перейшла в Dell EMC із «Microsoft Україна», з посади директора з роботи з малим та середнім бізнесом і партнерським каналом. У Вовк є великий досвід роботи в телеком-напрямі Samsung в Україні, а також в UMC (зараз – «Vodafone-Україна»). Вона – кандидат економічних наук, магістр в галузі інженерних технологій і комп’ютерних наук НТУУ КПІ, а також отримала Global Executive MBA в IE Business School (Іспанія).

Dell EMC – одна з компаній Dell Technologies, спеціалізація – цифрова трансформація бізнесу, сховища і сервери, а також споживчі комп’ютери. У першому кварталі 2018 року Dell EMC мала 48% продажів інтегрованої інфраструктури та сертифікованих референсних систем у світі. У другому кварталі очолила трійку найбільших постачальників серверів (22% продажів у світі).

Навесні Dell анонсувала нові потужні професійні ноутбуки.

Цього року продажі десктопів зросли вперше за останні шість років.

Поділитися: