Dell думає вийти на біржу або пірнути у віртуальну реальність

130
swww.investors.com
Компанія переглядає бізнес-стратегію і шукає нові шляхи збільшення прибутковості бізнесу

Американський виробник комп’ютерів Dell Technologies Inc серйозно замислився про зміну стратегії ведення бізнесу. Розробник розглядає альтернативні варіанти підвищення прибутковості.

Як варіант Dell може вперше розмістити свої акції на біржі (IPO), повідомляють внутрішні джерела Reuters. Корпорація також розглядає можливість продажу підрозділу Pivotal Software Inc, що найбільш швидко зростає.

Майбутнє сьогодні: 5 змін у житті людства під впливом технологій

Не виключений варіант угоди з нещодавно придбаної компанією VMware Inc, розробником ПЗ для віртуальної реальності. За останній рік її акції зросли більше ніж на 62%.

Усі ці варіанти наступного тижня розгляне рада директорів Dell – топам доведеться оперативно визначатися, чим компенсувати відсутність прибутку.

Проблема в тому, що компанія поки що не окупила $67 млрд, витрачені 2016 року на поглинання компанії EMC, постачальника сховищ даних. Цей сегмент ринку надто конкурентний, і витрати на модернізацію продуктового ряду великі.

За дев’ять місяців 2017-го Dell наростив чистий прибуток до $56,7 млрд за рахунок продажу серверів. Однак операційні витрати компанії зросли з $10 млрд до $17,3 млрд, а збитки подвоїлися з минулорічних $1,6 млрд до $3 млрд. Борговий тягар Dell становить $52,5 млрд.

Раніше ми писали, що Carrefour інвестує в розвиток €2,8 млрд за п’ять років.

Нагадаємо, що Alphabet відкрив власну компанію з кібербезпеки.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: