Далі буде: як Тім Кук хоче змінити світ

180
wccftech.com
CEO Apple робить ставку на доповнену реальність

Цього року Apple представив технологію доповненої реальності ARKit. CEO компанії Тім Кук впевнений, що вона змінить світ.

«Цю подію можна поставити в один ряд з виходом першої моделі IPhone 10 років тому», – відзначив він у інтерв’ю The Independent. K.Fund Media обрав найважливіші тези із цього матеріалу.

Технологія доповненої реальності заснована на вивченні та розумінні реального світу, на який в потім будуть накладати віртуальні об’єкти. Новий ARKit виконує першу частину завдання – він використовує iPhone для отримання детальної інформації про те, що навкруги, на телефон та надає розробникам можливість розташувати віртуальні об’єкти.

amasf.org

Один із найбільш популярних прикладів використання ARKit — новий додаток IKEA, за допомогою якого можна «приміряти» канапу до інтер’єру власної вітальні.

В майбутньому весь без винятку шопінг буде повністю трансформований віртуальною реальністю, яка об’єднає онлайн та фізичну присутність. Наприклад, люди зможуть розглядати одяг за допомогою IPhone так, немовби вони були у крамниці. Подібні додатки знайдуть застосування в освіті, бізнесі, подорожах, навігації.

Доповнена реальність «вистрілить» так само, як технологія мультитач або магазин додатків App Store. Спочатку їх сприймали доволі стримано, але тепер без них важко уявити повсякденне життя.

Ваші фінанси, здоров'я, новини, покупки – для всього ви використовуєте програми

Так само і доповнена реальність. Вона стане технологією для кожного, а не для обраних користувачів, і її поширення буде вражаючим.

Величезна перевага екосистеми iOS – впровадження фреймворка ARKit і його відкритість для створення різноманітних додатків на основі доповненої реальності. Масштабність бази користувачів iPhone дозволяє Apple «посіяти насіння», які будуть вирощені 15 млн людей, готових втілювати свої AR-задуми в майбутньому.

Сьогодні ARKit може бути використана тільки на iPhone and iPad. Безсумнівно, за деякий час доповнена реальність буде використана в продуктах, не вироблених Apple.

livejournal.com

Найочевидніше застосування цієї технології окуляри із вбудованим комп’ютером – було трохи поставлено під сумнів Google Glass, але як тільки ви почнете використовувати доповнену реальність, стане ясно, що вона працює бездоганно, будучи «прив’язаною» до вашого обличчя.

Технології, що дозволяє створити якісні AR-окуляри, поки ще не існує. Apple почне поставляти що-небудь тільки тоді, коли буде абсолютно впевнена в якості свого продукту. Ми не женемося за тим, щоб бути першими, ми хочемо бути найкращими і давати людям тільки найкраще.

Поділитися: