Daimler і BMW об’єднують свій каршеринговий бізнес

158
www.thestar.com
При цьому німецькі корпорації продовжать конкурувати на ринку виробництва автомобілів

Великі німецькі автовиробники Daimler і BMW вирішили об’єднати свої сервіси для каршерингу (короткострокова оренда авто з похвилинною або погодинною оплатою) – Car2Go і DriveNow відповідно.

Car2Go
techcrunch.com

За умовами угоди, автоконцерни розділять частки в спільному підприємстві 50% на 50%. Раніше в березні Daimler за €70 млн викупив 25% акцій свого сервісу Car2Go.

У рамках нової компанії Daimler і BMW також об’єднають свої таксі-сервіси, послуги для парковки авто і зарядки електрокарів.

Німецькі автовиробники впевнені, що об’єднання допоможе їм в конкуренції з найбільшими у світі таксі-сервісами – американським Uber і китайським Didi Chuxing.

Шашечки чи їхати: навіщо BlaBlaCar розширює сервіси

Daimler і BMW очікують схвалення угоди від регулюючих органів. Компанії відзначили, що у виробництві автомобілів вони залишаться конкурентами.

За прогнозами консалтингової компанії PwC, до 2030-го частка автовиробників, які не пропонують сучасні транспортні послуги, на світовому ринку скоротиться з 85% до 50%.

У 2017-му Car2Go був найбільшим ув світі каршеринговим сервісом з автопарком на 14 тис. авто. Він доступний у 26 містах Північної Америки, Європи та Азії. Сервіс DriveNow експлуатує понад 6 тис. машин в 13 європейських містах.

Як ми писали раніше, у 2017-му BMW продав 100 тис. електромобілів.

А Volkswagen представив електричний мінівен для райдшерінга.

 

Джерела: TechCrunch, Reuters

Поділитися: