Coursera запропонувала отримати нові професії онлайн

145
scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net
Популярний сервіс дистанційного навчання запустив добірки професійних курсів від провідних вишів планети

Цього осіннього сезону один із найбільш відомих у світі ресурсів дистанційного навчання Coursera відкрив доступ до 16 добірок курсів провідних університетів. Тепер онлайн можна прослухати лекції та змінити професію.

У каталозі Coursera з’явилися курси і спеціалізації в таких галузях, як створення програмного забезпечення, машинне навчання, бізнес і вивчення мов, гуманітарні науки і мистецтво, медико-біологічні та природничі науки, математика та інженерні науки, особистісний розвиток і соціальні науки.
Курси ведуть університетські професори і практики з відомих світових компаній.

«Спеціалізації розвивають навички в окремих темах і включають практичні проекти, які допоможуть показати, що ви готові до наступного кроку в кар’єрі», – йдеться в офіційному блозі Coursera.

Ресурс активно співпрацює з Google і Cisco, у вибірках є курси від Стенфорда і Єля, бізнес-шкіл Парижа і Копенгагена, Мічиганського університету й Московського фізико-технологічного інституту, університетів Женеви, Лондона, Единбурга й багатьох інших.

Подивитися всі добірки (мови навчання – англійська або іспанська) можна тут.

Coursera була заснована 2012 року двома професорами Стенфорда – викладачами IT-дисциплін, які хотіли поділитися своїми знаннями з усіма, хто хоче вчитися, незалежно від того, в якому місці планети живе студент. Сьогодні, за даними ресурсу, у курсів налічується 25 млн слухачів, 149 університетів-партнерів, які пропонують більш 2 тис. курсів із більш ніж 180 спеціалізаціями. Найнаполегливіші студенти за два-три роки можуть отримати університетський ступінь за новою професією.

 

Джерело: blog.coursera.org
Поділитися: