Конгрес США закликає AT&T припинити співпрацю з Huawei

144
vidia.ua
Влада серйозно побоюється, що заморські гаджети шпигуватимуть на користь спецслужб Китаю

Члени американського Конгресу вимагають від AT&T, другого найбільшого мобільного оператора США, в інтересах національної безпеки розірвати ділові відносини з китайським виробником телеком-обладнання Huawei, повідомляє Reuters з посиланням на двох помічників конгресменів.

Зокрема, американські законодавці вимагають, щоб телеком-корпорація припинила працювати з Huawei над стандартами високошвидкісних мереж мобільного зв’язку 5G.

Крім того, вони хочуть, щоб Cricket Wireless, «дочка» AT&T, припинила використовувати телефони китайської компанії.

Нагадаємо, що раніше AT&T під тиском національних регуляторів відмовилася продавати через свою мережу флагманський смартфон Huawei – Mate 10 Pro.

Конгресмени також вимагають від AT&T не брати участі у виході на американський ринок китайської держкорпорації China Mobile, найбільшого у світі мобільного оператора.

Alibaba і Huawei зроблять міста в Китаї «розумнішими» завдяки технології Nvidia

Більше того, американські законодавці попередили місцевих бізнесменів: почавши співпрацювати з Huawei або China Mobile, бізнес втратить клієнтів у держустановах.

Чому ж Вашингтон прагне в жодному разі не допустити китайські корпорації на внутрішній ринок? Пояснення просте: влада серйозно побоюється, що китайські гаджети збиратимуть дані для розвідслужб КНР.

Як ми писали раніше, виробник електроніки з Китаю Xiaomi збирається вийти на фондову біржу, щоб завоювати індійський ринок.

Корпорації Huawei і Xiaomi планували в 2018 році розпочати продаж своїх флагманських смартфонів у США.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: