Clinc розробив AI-помічника для ресторанів швидкого харчування

164
Delphi Display Systems
Спілкування з голосовим помічником відбувається у вільній формі

Американська компанія Clinc розробила голосового помічника на базі штучного інтелекту (AI), який замість персоналу приймає замовлення у віконцях формату Drive-Thru ресторанів швидкого харчування на кшталт McDonald’s і Taco Bell, повідомив TechCrunch.

Google розробив безкоштовний AI-інструмент для ідентифікації дитячого порно

Спілкування із системою відбувається у вільній формі. Клієнт, як зазвичай, робить замовлення з машини, при цьому йому не потрібно говорити якісь спеціальні фрази або шаблони. Система уважно вислуховує клієнта і за необхідності відповідає на запитання чи вносить зміни в замовлення.

Голосовий помічник від Clinc – другий проект з AI від цієї компанії. Система схожа на популярних віртуальних помічників Siri та Alexa, але, як зазначає TechCrunch, представляє вже наступне покоління AI.

Finovate

Головна ідея проекту Clinc – допомогти користувачам просто розмовляти з AI, не замислюючись над шаблонами голосового меню.

У свою чергу, ресторану досить буде завантажити своє меню в платформу Clinc, щоб додати необхідні елементи в голосовій службі.

Clinc заснували вчені Мічиганського університету – професор Джейсон Марс, Йоганн Хаусвальд, Лінджія Танг і Майкл Лауренцано. Раніше компанія реалізовувала більш «серйозні» фінтех-проекти для великих банків – USAA, Barclays і S & P Global.

За словами Марса, систему планують розгорнути протягом двох тижнів.

Як ми вже писали, IT-гіганти Кремнієвої долини наймають творчих людей для розробки AI.

AI вчать розпізнавати комах за фото від натуралістів у додатку iNaturalist.

Поділитися: