CIG виділила $100 тис. на розвиток системи ProZorro

130
www.5.ua
Кошти підуть на дослідження для поліпшення роботи платформи «ProZorro.Продажі»

Інвестиційна компанія Chernovetskyі Investment Group (CIG) виділила $100 тис. на дослідження у сфері економіки й IT, спрямовані на поліпшення роботи «ProZorro.Продажі».

Проект реалізується в рамках договору про партнерство між CIG і Київською школою економіки (KSE).

«ProZorro.Продажі» – торговий онлайн-майданчик для реалізації майна держустанов і активів неплатоспроможних банків.

У CIG наголосили, що згідно з договором компанія не отримає жодних преференцій в разі подальшої участі в торгах, які проводитимуться на «ProZorro.Продажі».

Третина виділених коштів піде на підтримку публічного аналітичного модуля торгового майданчика (http://bi.prozorro.sale), який слугує інструментом моніторингу для журналістів і громадських активістів.

Почесний президент KSE Тимофій Милованов вважає проект «ProZorro.Продажі» інноваційним не лише для України, а й для інших країн: «Починаючи з унікальної дворівневої архітектури та закінчуючи дизайном аукціонів проект є інноватором – не лише в Україні, а й за її межами».

Український онлайн-ринок доставки їжі «підріс» до $97 млн

Керуючий партнер CIG Володимир Кривко впевнений, що «ProZorro.Продажі» сприятиме змінам в економіці України: «CIG не бере участі в проекті і не долучатиметься до електронних торгів платформи «ProZorro.Продажі» – і це є умовою нашої участі. Однак ми зацікавлені в ньому як в проекті, який змінює економічний і технологічний ландшафт України».

CIG – одна з найбільших інвестиційних компаній в регіоні СНД, її президент – Степан Черновецький, син екс-мера Києва Леоніда Черновецького.

У портфелі CIG – українські IT-компанії Eda.ua (входить в Foodout Group), Doc.ua, Softcube і Zakaz.ua, а також український виробник дронів для агрокомпаній Kray Technologies.

Також CIG забезпечить річними стипендіями чотири студентські проекту.

 

Джерело: Прес-служба CIG
Поділитися: