Чужим не прочитати: топ-6 найбезпечніших месенджерів з наскрізним шифруванням

4470
www.shutterstock.com
Перше місце посів месенджер Signal, який використовував Едвард Сноуден

Найкращий спосіб захистити конфіденційність своїх повідомлень – встановити месенджер з наскрізним шифруванням, яке не дозволить прочитати вміст хакерам, IT-компаніям і навіть урядовим організаціям. Нижче представлено топ-6 найбезпечніших месенджерів з наскрізним шифруванням.

Скачай це негайно: 5 додатків, які спростять вам роботу

Signal

www.shutterstock.com

Месенджер Signal використовує протокол Open Whisper System, який експерти прозвали золотим стандартом наскрізного шифрування. Додаток дає змогу відправляти повідомлення з функцією самознищення через певний час. Серед користувачів – колишній інформаційний агент Національної безпеки США Едвард Сноуден.


WhatsApp

WhatsApp
www.shutterstock.com

Хоч корпорація Facebook купила WhatsApp у 2014 році за $19 млрд, наскрізне шифрування месенджер отримав лише в 2016 році. Усі повідомлення користувачів захищені протоколом Signal Open Whisper.


iMessage

iMessage
www.shutterstock.com

Один з найпопулярніших месенджерів у світі – iMessage – за замовчуванням встановлений на кожному гаджет компанії Apple. Аналогічним чином всі повідомлення користувачів захищені наскрізним шифруванням.


Confide

Confide
news.northeastern.edu

Крім наскрізного шифрування, месенджер Confide також з метою безпеки автоматично видаляє всі повідомлення після прочитання. Врешті користувачі просто не можуть зробити скріншот, за що Confide і здобув славу в політичних колах.


Telegram

Telegram
www.shutterstock.com

Користувачі месенджера Telegram можуть відправляти не лише повідомлення з наскрізним шифруванням, але також повідомлення з самознищенням через певний час. Важливо відзначити, що повідомлення користувачів захищені, якщо включена функція «секретних чатів».


Wickr

Wickr
www.thinslices.com

Мессенджер Wickr більше позиціонує себе як корпоративне додаток з підвищеним рівнем захисту вмісту повідомлень. Додатково послуга Wickr Pro дає змогу користувачам здійснювати зашифровані групові відеодзвінки – за $25 на місяць з користувача.

Нагадаємо, що користувачі Messenger тепер можуть відправляти кругові фотопанорами і HD-відео.

Google перетворив Hangouts в корпоративний месенджер.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: