Чудо техніки: Samsung презентував новий смартфон Samsung Galaxy Note 9

219
Більший екран, потужніша батарея, «розумна» камера і стилус із вбудованим Bluetooth

Південнокорейська корпорація Samsung представила новий смартфон Samsung Galaxy Note 9. Гаджет отримав більший екран, потужнішу батарею і стилус із вбудованим Bluetooth, а наявність ПЗ DeX дає змогу перетворити телефон на настільний комп’ютер, повідомляє The Verge.

Samsung відкрив найбільший у світі завод з виробництва смартфонів в Індії

Зовнішній вигляд

Зовні Galaxy Note 9 не відрізняється від попередника, хіба що датчик відбитків пальців розмістили під основною камерою. Модель працює на Android 8.1 Oreo, а призначений для користувача інтерфейс аналогічний попередникам.

Samsung Galaxy Note 9
www.theverge.com

Смартфон отримав великий екран Super AMOLED Quad HD + в матовій алюмінієвій рамі зі скошеними краями, що нагадує стару модель Galaxy Note 5.

Продуктивність

Батарея на 4000 мАг – найпотужніша для представників лінійки Note. Акумулятор пройшов власну перевірку безпеки Samsung і отримав сертифікати від зовнішніх компаній UL і Exponent.

Процесор Qualcomm Snapdragon 845 і нова система водяного охолодження Water Carbon Cooling забезпечують плавну і стабільну роботу під час тривалих ігрових сесій, відзначають у компанії.

Камера

Note 9 має дві 12-мегапіксельні камери, а дві діафрагми дають змогу варіювати глибину різкості з фокусом f/1.5 та f/2.4 і покращувати якість знімків. Для довідки: функцію запозичили у попереднього флагмана Galaxy S9 Plus.

камера Samsung Galaxy Note 9
www.theverge.com

Обидві камери мають оптичну стабілізацію, крім того, Samsung удосконалив їх і програмно, із застосуванням AI.

Режим Scene Optimizer має налаштування для 20 різних варіантів зйомки – наприклад, фото їжі, домашніх тварин, рослин, заходів сонця. Виберіть сценарій, і камера автоматично налаштує яскравість, контрастність, насиченість і баланс білого.

Нова функція Flaw Detection також віднаходить дефекти: наприклад, розмитий або засвічений знімок.

Стилус S Pen

Стилус S Pen обзавівся Bluetooth (Low Energy). Тепер його можна використовувати як пульт управління камерою для групових знімків, клікер для слайдерів під час презентацій, а також пульт для прослуховування музики. Якщо натиснути й утримувати кнопку стилуса, то автоматично запуститься камера.

Щоб зарядити стилус, його достатньо вставити в спеціальний слот.

Стилус S Pen Samsung Galaxy Note 9
www.reuters.com

Настільний режим

Програмний пакет DeX дає змогу перетворити Note 9 на настільний комп’ютер: просто підключіть зовнішній дисплей через адаптер HDMI, а також мишу і клавіатуру.

Коштує флагман від Samsung,що правда, також як повноцінний десктоп: варіант ОЗУ 6 ГБ/128 ГБ потягнув на $999, а ОЗУ 8 ГБ/512 ГБ – на всі $ 1250. Додавши карту пам’яті microSD на 512 ГБ, отримаєте гаджет з 1 TБ пам’яті.

Попередні замовлення Samsung почав приймати з минулої п’ятниці.

Як ми вже писали, Samsung успішно протестував небиткий гнучкий екран.

Samsung може випустити складаний смартфон на початку 2019 року.

Поділитися: