Чотири уроки для життя та бізнесу, які можна запозичити з мильних опер

148
Чого можуть навчити банальні серіали

Дивитися мильні опери – заняття не для серйозних людей. Надумані та затягнуті сюжетні лінії, банальні герої та нудна картинка – кому це взагалі цікаво ?!

Експерт з цифрових комунікацій Кейт Адамс запевняє: це корисно. Серіали часто відображають інтенсивність і драматизм реального життя, тому у них є чого повчитися.

«Може, ви думаєте, що дивитися серіали – це марна трата часу, що довжина серіалу означає, що їх уроки незначні або їх просто немає. Але я вважаю, що все якраз навпаки. Мильні опери відображають життя, тільки яскравіше. У них приховані життєві уроки, на яких ми можемо вчитися, і це важливі та ризиковані уроки, як і будь-який сюжет серіалу», – каже Кейт Адамс.

Вона назвала чотири уроки для життя і бізнесу, які можна освоїти після перегляду серіалу.

1

Капітуляція – не варіант. Якщо ви вірите, що існує шлях навколо або крізь перешкоди, які б вони не були, тоді ви подолаєте будь-які невдачі.

2

Пожертвуй своїм его та відмовся від комплексу власної вищості. Світ не крутиться навколо вас. Мова йде про всіх нас, про нашу здатність відчувати радість і любов, але тільки тоді, коли ми дозволяємо собі бути вразливими, коли ми приймаємо на себе відповідальність за наші дії і за нашу бездіяльність.

3

Еволюція реальна. Ви не маєте бути статичним персонажем. На телебаченні застій дорівнює нудьзі, а нудьга дорівнює звільненню. Персонажі повинні рости і змінюватися.

4

Воскресіння можливе. Доти, доки шоу виходить на екрани, або доки ви ще дихаєте, все може змінитися – пам’ятайте це і не опускайте руки.

Поділитися: