Чотири студентські проекти отримали річні стіпендії від CIG

163
i.ytimg.com
CIG та Одеський політех оголосили переможців освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB

Конкурсна комісія освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB від Chernovetskyi Investment Group та Одеського національного політехнічного університету назвала чотири проекти, що перемогли у другому етапі.

У рамках програми CIG R&D LAB студенти й молоді вчені Інституту комп’ютерних систем, що входить до складу університету, отримають річну стипендію та експертну підтримку від Chernovetskyi Investment Group. Заявки на програму подала 21 проектна команда, до другого етапу дійшли 11 з них.

Переможцями другого етапу стали такі проекти:
«Система контролю електронних замків та прав доступу»
«Інформаційна система для організації навчального процесу ВНЗ – ICS Learning Community»
«Інверторний стабілізатор напруги»
«Eye-tracking система в медичних дослідженнях»

Упродовж навчального року стипендіати працюватимуть над проектами за менторської та експертної підтримки CIG і звітуватимуть про свій прогрес. У червні 2018 року комісія визначить найбільш успішний з чотирьох проектів-стипендіатів. Переможець отримає фінансову підтримку на розвиток свого проекту.

«В університеті ми щороку проводимо конкурс студентських стартапів, але вперше тут реалізується програма за підтримки інвестфонду. Це дійсно інвестиції в майбутнє. Усі знають, що найскладніший етап у стартапах – початковий. Спеціалісти називають його «долиною смерті», адже понад 90% не можуть його подолати. Шлях від ідеї до прототипу дуже непростий і потребує, в тому числі, фінансів. Дякуємо фонду, який знайшов можливість підтримати студентські проекти і допомогти їм пройти цей складний шлях», – відзначив проректор Одеського національного політехнічного університету Сергій Нестеренко.

Керуючий партнер CIG Володимир Кривко наголосив, що головною метою проекту є підтримка талановитих українських студентів, передусім експертна: «Ми хочемо створити умови для того, щоб учасники програми могли реалізувати свої проекти. Сьогодні ми інвестуємо в ІТ-проекти в усьому світі, серед них і в ті, що засновані в Україні. І ми віримо, що таких проектів може бути набагато більше».
У серпні цього року CIG і Одеський політех започаткували освітньо-стипендіальну програму.

CIG фінансує створення дронів для агробізнесу

Поділитися: