Четверту гілку метро в Києві будуватиме китайський консорціум

156
prm.ua
Метро на Троєщину оцінили в $2 млрд

У середу, 22 листопада, мер Києва Віталій Кличко та заступник голови правління China Pacific Construction Group Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту з будівництва четвертої лінії метро у Києві між КМДА та китайським консорціумом.

До складу консорціуму входять компанії China Railway International Group Co Ltd та China Pacific Construction Group Ltd.

Вартість проекту попередньо становить $2 млрд, 85% суми забезпечить кредит від китайських фінансових установ. Віталій Кличко уточнив, що для залучення кредиту Україна має надати «державну гарантію». Строк кредиту 15–20 років, а процентна ставка «буде предметом переговорів».

Річард Бренсон візьме участь в будівництві Hyperloop

Проект передбачає будівництво нової гілки метрополітену на 13 станцій довжиною майже 18 км, а також пересадочну лінію протяжністю 1 км між кільцевою електричкою та новою четвертою лінією. Термін реалізації проекту – 5 років.

Головне, що будівництво нової лінії метро може стартувати лише тоді, коли буде готовий Подільсько-Воскресенський міст. «Переговори про добудову мосту ми ведемо з німецькими інвесторами», – додав мер.

Го Уін, у свою чергу, зазначив, що консорціум має «гарний досвід розбудови метро в усьому світі».

Державний китайський консорціум China Pacific Construction Group Ltd реалізує великі інфраструктурні проекти по всій Піднебесній, а два роки тому також підписав угоду на будівництво Адріатично-Іонічного шосе «Блакитний коридор» через Словенію, Хорватію, Боснію та Герцеговину, Чорногорію, Албанію та Грецію.

Як німецький Рур трансформується з промислового регіона в туристичний

Білл Гейтс побудує в пустелі місто майбутнього

 

Джерело: Facebook
Поділитися: