Через рік жінки захоплять владу в корпораціях

173
fthmb.tqn.com
У 2018-му в списку Fortune 500 очікується феміністична революція – «Шокуючі прогнози» від Saxo Bank

У 2018 році жінки посядуть удвічі більше директорських і президентських крісел у найбільших компаніях планети, які традиційно включають до рейтингу Fortune 500.
Перемога фемінізму в корпораціях – це неминучий економічний імператив, упевнені аналітики данської інвестиційної групи Saxo Bank. «Жіночий» прогноз завершує її звіт «Шокуючі прогнози».

У 2018 році кількість жінок на чолі компаній зростатиме по експоненті, упевнені в інвестбанку. Жінки частіше продовжують освіту у вишах, а в останні десять-п’ятнадцять років бакалаврів-жінок у США в півтора раза більше, ніж чоловіків. Кількість жінок зі ступенем MBA практично зрівнялася з числом чоловіків – випускників бізнес-шкіл.

Скляна стеля: жінки досі заробляють у середньому менше своїх колег-чоловіків

Saxo Group також зазначає, що в розвинених країнах жінки й у виборах беруть участь на 7-10% активніше, а отже, саме вони визначають їх результат.
У 2017 році жінки посіли лише 32 позиції у списку Fortune 500, проте їх дохід уже перевищує доходи колег-чоловіків. Через рік топи в спідницях прийдуть уже в більше ніж 60 найбільших корпорацій.

Повсюдне впровадження так званих найкращих практик ґендерної рівності здатне збільшити світовий ВВП на $12 трлн за десять років. Про це ще два роки тому написали прогнозисти компанії McKinsey у своєму звіті «Сила паритету».

Цього року Saxo Bank випустив «Шокуючі прогнози» вже 15-й раз поспіль. Це не базовий сценарій розвитку ситуації й не офіційний прогноз, наголошують інвестбанкіри. Разом з тим, якщо виявиться, що колективна «Кассандра» має рацію навіть в одному пункті, то на світову політику або фінансовий ландшафт очікують серйозні потрясіння.

Операційний директор Facebook увійшла до топ-5 найвпливовіших жінок планети

 

Джерело: Home.saxo
Поділитися: