Час змін: вісім оновлень від Google з конференції Google I/O 2018

509
Впровадження ШІ і голосового помічника в сервіси Google, «розумні» дисплеї і третій процесор TPU

Американська корпорація Google відкрила свою щорічну конференцію розробників Google I/O 2018 у місті Маунтін-В’ю (Каліфорнія, США). Генеральний директор компанії Сундар Пічаї на церемонії традиційно анонсував кілька оновлень Google. Ось вісім найголовніших з них.

1

Google оновить ШІ-підрозділ

Google має намір провести ребрендинг свого підрозділу штучного інтелекту (ШІ). Корпорація планує зосередитися на наукових дослідженнях у сфері машинного зору, обробці природної мови і нейронних мережах, уточнив TechCrunch.

Google відкриє в Китаї інститут штучного інтелекту

2

Розмови з Google Assistant стануть природніше

Щоб спілкування з голосовим помічником Google Assistant було природнішим, Google вирішив додати так звану функцію «тривалої розмови». Більше не доведеться говорити фразу «Ок, Google» кожен раз перед тим, як вимовити команду – досить одного разу.

techcrunch.com

Користувачі також зможуть ставити помічникові кілька запитань в одному запиті. Google планує випустити оновлення протягом найближчих двох тижнів.

3

Нові можливості ШІ в Google Фото

Додаток для зберігання фотографій Google Photos розширить застосування ШІ. Користувачі отримають більше можливостей для редагування фотографій – наприклад, швидку корекцію яскравості або обертання.

4

«Розумні» дисплеї

Перші «розумні» дисплеї Google працюватимуть на базі голосового помічника Google Assistant і відеосервісу YouTube. Корпорація запланувала їх випуск у липні.

Smart Displays Google
techcrunch.com

5

Голосовий помічник у Google Картах

Голосовий помічник Google з’явиться і в Google Maps. Уже цього літа користувачі iOS і Android зможуть отримати більш точні рекомендації щодо обраного маршруту.

Однак на цьому поновлення Google Карт не закінчуються: нова функція Google Lens зможе за допомогою камери розпізнавати об’єкти – наприклад, будівлі, предмети і навіть текст – і надавати користувачеві інформацію про них.

6

Третє покоління ІІ-процесора TPU

Google оголосив про випуск третього покоління свого тензорного процесора для машинного навчання – Tensor Processor Unit 3.0 (TPU). За словами Пічаї, новий TPU у вісім разів могутніший порівняно зі своїм торішнім попередником, а його продуктивність зросла до 100 Пфлопс.

Tensor Processor Unit 3.0 (TPU)
techcrunch.com

7

Google News з елементами ШІ

Оновлена ​​версія Google News використовуватиме технологію ШІ для формування вибірки найактуальніших новин. Оновлення також отримає функції «останні новини» і «повне охоплення», щоб користувачі змогли сформувати повну картину про інфоприводи.

8

ML Kit – ШІ для додатків

Google представила комплект розробника для впровадження функції машинного навчання і нейронних мереж – ML Kit. Система підтримує технології розпізнавання тексту, облич, місцевості та сканування штрих-коду.

Нагадаємо, що Google відкрив API Google Maps для розробників ігор з доповненою реальністю.

Google модернізує пошту і поповнить пошук «історіями» на базі платформи AMP.

 

Джерело: TechCrunch

Поділитися: