Час змін: пивовари бачать майбутнє індустрії в IT-технологіях

248
www.reuters.com
«Розумна» відкривачка і пиво з додаванням конопель

Майбутнє світового пивоваріння – ринку вартістю $600 млрд – за IT. Такого висновку дійшли 700 пивоварів і експертів індустрії з усіх куточків світу в рамках Європейської пивоварної конвенції, яка відбулася в Брюсселі, повідомляє Reuters.

Мережа британських пабів JD Wetherspoon пішла із соцмереж на знак протесту

Пивовари представили першу в світі «розумну» відкривачку для пляшок пива з підтримкою Wi-Fi. Поки клієнт відкриває пиво вручну, пристрій розпізнає верхню частину пляшки з етикеткою і передає дані по мережі.

Пивовари фактично бачать, як їхнє пиво споживають саме в барах, а не зберігають на складах під шарами пилу. Пристрій цікавий з маркетингового погляду: виробники зможуть, наприклад, влаштовувати акції в режимі реального часу для просування свого бренду.

пляшки з пивом
www.reuters.com

Пивоварна промисловість прагне випередити свого одвічного конкурента на ринку – вино, зазначає Reuters. Поки глава найбільшої пивоварні світу Anheuser-Busch InBev Карлос Бріто пропонує включити до цільової аудиторії жінок, його колега з британської компанії Euromonitor International Спірос Маландракіс запропонував виробляти пиво з додаванням конопель.

Він упевнений – легкий наркотик у складі допоможе фінансовому зростанню індустрії. Як приклад Маландракіс навів компанію Constellation Brands, яка вклала $191 млн у канадську фірму Canopy Growth Corp – першого великого виробника напоїв, який інвестує в легальну коноплю.

Є лише одна проблема: ефект конопель настає лише через дві-три години після споживання пива, розповів Маландракіс. За його словами, проводиться безліч досліджень з метою скоротити цю затримку.

Нагадаємо, що штучний інтелект допоможе Carlsberg створювати нові сорти пива.

Coca-Cola почне випускати слабоалкогольний напій.

Поділитися: