Час новин: Facebook запустить власний новинний відеоканал

254
www.marketingmediawizard.com
Користувачі соцмережі зможуть подивитися новини в розділі Watch

Американська компанія Facebook, найбільша соціальна мережа у світі, запустить власний новинний відеоканал на базі соціальної мережі, повідомив Recode. Оригінальні новинні сюжети з’являться в розділі відео Facebook Watch.

Містика Facebook: як соцмережа знаходить кожного, з ким ми коли-небудь були знайомі

Facebook має намір співпрацювати з медіакомпаніями, які за певну плату створять оригінальний відеоконтент. До новинних сюжетів включатимуть комерційну рекламу, яка має стати джерелом доходу для творців контенту і самої соцмережі.

Відзначимо, що це не перший проект Facebook у такому форматі. Багато років соцмережа разом з іншими компаніями створювала відеоконтент, в тому числі й розважального характеру, однак ці спроби не принесли достатнього доходу від реклами, щоб покрити хоча б витрати на виробництво.

Цього разу розробкою новинного контенту займуться медіапартнери Facebook, серед яких – співробітник CNN Андерсон Купер, який може вести постійне шоу, як і його колега з Fox News Шеп Сміт.

Нагадаємо, що Facebook представив новий інструмент для боротьби із фейковими новинами і залишить у стрічці новини тільки з достовірних джерел.

Поділитися: