CES 2018 підтвердила першість Amazon у розробці «розумних» пристроїв

123
peopledotcom.files.wordpress.com
Експоненти найбільшої техновиставки представили розробки для голосового асистента Alexa, але жодної – для Siri від Apple

Виставка електроніки CES 2018 у Лас-Вегасі продемонструвала, що компанія Amazon безперечно лідирує на ринку голосових пристроїв, що стрімко розвивається.

В експозиції провідного форуму технологій були представлені різні розробки з підтримкою голосового асистента Alexa: девайси для «розумного» будинку, смарт-окуляри і навіть система управління автомобілем.

Хоча сам Amazon практично не брав участі у виставці, саме бренд Джеффа Безоса мав стосунок до багатьох експонатів.

Зустрінемося в космосі: 11 правил життя Джеффа Безоса

Amazon сьогодні контролює фактично дві третини американського ринку голосових гаджетів, а тому інші розробники охоче створюють програми для Alexa, відзначає Business Insider. Та й виробники електроніки саме його ставлять у свої пристрої: домашній асистент постійно розширює свій функціонал.

Водночас новинок на базі «яблучного» асистента Siri на CES помічено не було.

Більш того, видання впевнене, що смарт-колонка HomePod, яку Apple планує запустити цього року, не стане конкурентом девайсів для «розумного» будинку на платформі Alexa.

Причина проста: новинка зможе взаємодіяти тільки з пристроями Apple, а творець iPhone навряд чи дасть стороннім розробникам повний доступ до технології Siri. Та й задекларована ціна HomePod – $ 349 – у вісім разів быльша, ніж в аналогічної Echo Dot від Amazon.

Раніше ми писали, що на CES презентували каблучку, що полегшує гру на синтезаторі.

Нагадаємо також, що смарт-колонка Amazon стала на Заході одним з найпопулярніших подарунків на Різдво.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: