Carrefour інвестує в розвиток €2,8 млрд за п’ять років

154
i2.wp.com
Нова стратегія французьких супермаркетів передбачає інвестиції в сумі €2,8 млрд і скорочення 2,4 тис. співробітників

Французький ритейлер Carrefour оприлюднив план фінансового розвитку Carrefour 2022. Компанія має намір інвестувати понад €2,8 млрд протягом наступних п’яти років, що практично в шість разів більше поточних капіталовкладень.

У планах Carrefour – стати ключовим гравцем у сфері онлайн-продажів на продуктовому ринку Франції. До 2022 року група хоче збільшити ринкову частку до 20% і тим самим наростити продажі до €5 млрд.

До 2020 року ритейлер планує заощадити близько €2 млрд завдяки оптимізації прямих і раціоналізації непрямих закупівель, скорочення логістичних і структурних витрат.

Почитати: Бізнес-план: які галузі привабливі для інвестицій

Також зміни не оминуть персонал. Мережа має намір закрити офіси в одній з провінцій і відмовитися від будівництва там нового офісу, а також перепідпорядкувати місцеві супермаркети. У результаті компанія запропонує добровільно звільнитися 2,4 тис. співробітникам з 10,5 тис. загального штату.

Водночас Carrefour планує інвестувати €500 млн у розширення мережі. У планах – відкрити за три роки близько 2 тис. магазинів у Франції та у великих містах Європи.

Французький гігант продовжує співпрацю з китайським телеком-гігантом Tencent (який недавно випередив Facebook за капіталізацією) і мережею супермаркетів Yonghui. Це залучить інвестиції в Carrefour China і дасть французам змогу зберегти статус найбільшого інвестора.

Нагадаємо, 22 січня Amazon відкрив перший у світі продуктовий супермаркет без кас і черг.

А Wall Mart вирішив взяти у «штат» роботів-товарознавців.

 

Джерело: Interactive Investor
Поділитися: