Бунт на кораблі: Ілон Маск повідомив про диверсію одного зі співробітників Tesla

267
www.dnaindia.com
Винуватець змінив прямий код у системі виробництва і переслав конфіденційні дані третім особам

Американський виробник електромобілів Tesla став жертвою «масштабної і руйнівної диверсії» одного зі співробітників компанії, заявив генеральний директор Ілон Маск в електронній розсилці всім співробітникам компанії, розповів The Verge.

Шлях Ілона Маска: у чому секрет формули Tesla

Маск стверджує, що співробітник Tesla вніс «зміни в прямий код» системи виробництва, а потім переслав «великі обсяги» конфіденційних даних третім особам.

Наразі не можна точно сказати, хто саме отримав інформацію. До диверсії можуть бути причетні «спекулянти з Волл-стріт», «нафтові й газові компанії» або «численні конкуренти в особі виробників автомобілів на газі або дизелі», припустив Маск.

офис Tesla
www.teslarati.com

Зараз винний співробітник знаходиться на допиті в Tesla. Однак поки що невідомо, працював він один або в команді, уточнив Маск. Співробітник розповів, що влаштував диверсію через відмову в підвищенні по службі.

«З огляду на останні події, відмова в підвищенні по службі була, безперечно, правильним вибором», – зазначив Маск.

Однак на цьому біди в Tesla не закінчуються. У вівторок, 19 червня, вранці Ілон Маск повідомив електронною поштою співробітників компанії про «другий дивний інцидент» – на одному з етапів виробництва зафіксували «невеликий вогонь». Постраждалих немає, але інцидент призупинив виробництво електрокарів на кілька годин.

Маск просить співробітників бути «дуже пильними» протягом наступних кількох тижнів через прискорення виробництва електрокара Model 3. У планах Маска вийти на продуктивність у 5 тис. електрокарів на тиждень до середини липня, але наразі компанія збирає 3,5 тис. одиниць на тиждень.

Процес складання також загальмовує рішення Tesla скоротити 9% штату.

Поділитися: