Build 2018: Microsoft про майбутнє Windows і нової програми Your Phone

350
www.theverge.com
Корпорація зосередиться на розвитку технології синхронізації смартфона з персональним комп'ютером

У рамках конференції для розробників Build 2018 американська корпорація Microsoft розповіла про майбутнє операційної системи Windows і свого нового додатка Your Phone для ОС Windows 10.

Microsoft визнали найкращим у світі IT-гігантом

Microsoft має намір зосередитися на синхронізації смартфона з персональним комп’ютером. Зокрема, додаток Your Phone дає змогу дублювати на екран комп’ютера інтерфейс смартфона, щоб безпосередньо працювати з повідомленнями, фотографіями і службовою інформацією гаджета. Однак кількість доступних функцій поки що відрізняється залежно від обраної ОС – iOS або Android.

«Сповіщення та фотографії будуть підтримуватися у версії для iOS», – уточнила генеральний менеджер Windows Шилпа Ранганатан.

Впровадження текстових повідомлень iMessage у Your Phone наразі викликає труднощі. Microsoft розглядає варіанти спільного з Apple вирішення проблеми. Однак поки що жодних переговорів з цього приводу не було, зазначив The Verge.

Microsoft
www.theverge.com

Microsoft також розмірковує над впровадженням функції набору і телефонних дзвінків у додаток Your Phone. Корпорація розглядає можливість підтримки «розумних» функцій – наприклад, команди пошуку за змістом у текстових повідомленнях або контактах.

Microsoft позиціонує Your Phone як невід’ємну частину Windows, тому всі оновлення планують проводити послідовно, наголосив віце-президент підрозділу ОС Microsoft Джо Белфіоре.

Корпорація також має намір зробити Windows ідеальним комп’ютерним середовищем для продуктивної роботи. Перші кроки вже зроблено: в рамках тестових оновлень Windows 10 анонсували хмарний буфер обміну, який дає змогу синхронізувати контент на всіх гаджетах, а також новий інструмент для скріншотів.

Нагадаємо, що глава Windows йде у відставку через реорганізацію Microsoft.

Microsoft забезпечить половину енергопостачання свого дата-центру в Сінгапурі сонячної електроенергією.

 

Джерело: The Verge

Поділитися: